راه اندازی صفر تا صد کسب و کار دیجیتال

ما از صفر تا صد برای راه اندازی یک کسب و کار دیجیتال و اینترنتی همراه شما خواهیم بود و تمام نیازهای شما برای اینکه بتوانید به راحتی کسب کار اینترنتی و آنلاین خود را راه اندازی کنید را فراهم خواهیم کرد.

تبلیغات اینترنتی 360 درجه

در دوره‌ای که کاربران زمان زیادی را در شبکه های اجتماعی و به طور کلی در اینترنت سپری می‌کنند، شما می‌توانید با استفاده از معتبرتین پلتفورم های تبلیغاتی دنیا برند خود را معرفی کنید و مخاطبان را تشویق به خرید محصولاتتان کنید.

تبلیغات نتیجه محور

تبلیغات نتیجه گرا یعنی ما به کارمان انقدر اطمینان داریم که مسئولیت صفر تا صد تبلیغات دیجیتال شما را به عهده میگیریم و تنها به ازای نتیجه از شما هزینه دریافت میکنیم

ما ماموریت داریم که شما را در فضایی رشد دهیم که فروشنده و خریدار همدیگر را نمیبینند و نمیشناسند ولی باید به هم اعتماد کنند

امروز همه یک گوشی موبایل هوشمند را به عنوان دوست صمیمی خود پذیرفته اند ، در فضای مجازی سرگرم میشوند ، در اینترنت آموزش میبینند ، آنلاین خرید میکنند و اینترنتی احساسات خود را بروز میدهند

اگر شما مدیر هوشمندی باشید قطعا به حضور در این فضا فکر کردید ، اینکه در این مسیر دیجیتال شما کجا قرار گرفته اید ، مخاطب شما در کدام پلتفرم های دیجیتال بیشتر وقت میگذراند ، چه میخواهند و شما چطور میتوانید در مسیر مخاطبینتان قرار بگیرید؟!

ما 13 سال است که در این فضا کار میکنیم ، فضایی که مشتری قرار نیست ویترین کسب و کار ما را ببینید، میدانیم چطور باید در این فضا اعتماد سازی کنیم ، میدانیم در این فضا چطور میتوانیم به مردم کمک کنیم که  مشکلات خود را حل کنند ، احساس بهتری پیدا کنند و محصول بهتری بخرند.
ما 21 کسب و کار سنتی رو برای حضور در فضای دیجیتال و ارائه خدمات به صورت آنلاین آماده کرده ایم و آنها را به مرحله درآمد آنلاین رسانده ایم .
ما هر آنچه برای ارتباط موثر با مخاطبینتان لازم است را در اختیار شما قرار خواهیم داد و قبل از پرداخت هرگونه هزینه ، ابتدا بررسی میکنیم که مخاطبین شما چه افرادی هستند ، در کجاها حضور دارند ، چه زمان هایی در فضای آنلاین هستند ، مشخصات جئومتریک آنها چیست و چه علاقه مندی ها و رفتاری دارند ؛
همچنین به شما میگوییم که برای حضور در دنیای دیجیتال دقیقا از کجا باید شروع کنید، چطور با کمترین هزینه در مسیر مخاطبین تان قرار بگیرید ، بهترین پلتفرم های تبلیغات آنلاین برای کسب و کار شما کدام است و چطور با حداقل هزینه ، در فضای آنلاین فعالیت کنید.

سرویس های تبلیغات و مارکتینگ 360 درجه

دایرکت مارکتینگ

تبلیغات نتیجه محور و پرداخت به ازای نتیجه

اینجا نتایج حرف اول را میزند !

صادقانه و نتیجه محور شما را در مسیر رشد و شکوفایی کسب و کارتان همراهی میکنیم

در تبلیغات نتیجه محور یا CPA شما تنها به ازای اتصال به مشتریان هدف و فعالیت کاربر هزینه پرداخت خواهید کرد ، در این نوع سرویس هزینه های بازاریابی و نمایش کاملا به عهده ما خواهد بود و شما به ازای هر Action هزینه پرداخت خواهید کرد.

تبلیغات نتیجه محور CPA

تبلیغات نتیجه محور یعنی ما از ۰ تا ۱۰۰ تبلیغات را انجام می دهیم، شما بابت هر کسی که از طریق تبلیغات ما با شما تماس گرفت، اپلیکیشن شما را نصب کرد، از شما وقت رزرو کرد و یا به هر نوع دیگری به شما مراجعه کرد به ما هزینه پرداخت می نمایید.

CPA= هزینه تبلیغات ÷ تعداد نتیجه کسب شده

تماس با ما

تبلیغات نصب اپلیکیشن AnyKPI

Cost Per Install (CPI)

تبلیغات نصب اپلیکیشن AnyKPI

تبلیغات برای اپلیکیشن ها و پرداخت هزینه به ازاء هر نصب انجام شده. با این تفاوت که سیستم تحلیل ما با توجه به هدف نهایی شما بوسیله تمامی شبکه های نصب اپلیکیشن و همچنین شبکه های اجتماعی، با کیفیت ترین کاربران قابل دستیابی را برای شما جذب می نماید.

تبلیغات و پرداخت به ازاء هر کلیک

Cost Per Click

تبلیغات و پرداخت به ازاء هر کلیک

در این مدل تبلیغات ، تبلیغ‌دهنده تنها در صورتی هزینه پرداخت می‌کنند که کاربر روی آگهی تبلیغاتی کلیک یا به عبارت دیگر آن را لمس کرده باشد. در این نوع تبلیغات هیچ هزینه ای برای نمایش تبلیغ ،پرداخت نمیکنید.

تبلیغات و پرداخت به ازاء هر مشتری احتمالی جذب شده

Cost Per Lead Advertising

تبلیغات و پرداخت به ازاء هر مشتری احتمالی جذب شده

ما تبلیغات شما را درفضای دیجیتال توزیع نموده و مخاطبین را به تکمیل فرم برای دریافت خدمت یا محصول شما دعوت می کنیم. سپس بابت هر فرم تکمیل شده یا شماره تماس،ایمیل ،موبایل جمع آوری شده هزینه دریافت میگردد.

تبلیغات فروش محصول

Cost per Order

پرداخت به ازای فروش محصول

اگر محصولی برای فروش به صورت آنلاین دارید ، ما تبلیغات محصول شما را به صورت آنلاین انجام میدهیم و شما فقط به ازای هر سفارش یا فروش هزینه پرداخت میکنید

افزایش ثبت نام وب سایت،خبرنامه،نرم افزار

Cost per Singup

افزایش ثبت نام وب سایت،خبرنامه،نرم افزار

بازاریابی و نمایش تبلیغات شما و پرداخت فقط به ازای هر ثبت نام

تبلیغات و پرداخت به ازای هر تماس تلفنی جذب شده

Cost Per Phone Call Advertising

تبلیغات و پرداخت به ازای هر تماس تلفنی جذب شده

ما تبلیغات شما را در شبکه های اجتماعی، گوگل و پیام رسان ها انجام می دهیم. سپس هر کسی که از طریق این تبلیغات با شما تماس تلفنی موفق برقرار کرد از شما هزینه دریافت می‌گردد.

تبلیغات و پرداخت به ازای هر بازدید کننده مکان فیزیکی

Cost Per Visitor

تبلیغات و پرداخت به ازای هر بازدید کننده مکان فیزیکی

ما تبلیغات شما را در بزرگترین پلتفورم های تبلیغاتی انجام میدهیم و شما به ازای هر کلیک روی لوکیشن و بازدید کننده حضوری هزینه پرداخت میکنید

برای کسب و کارهای خارج از ایران

سرویس های تبلیغات نتیجه محور که برای کسب و کارهای خارج از ایران فعال است شامل سرویس افزایش تماس تلفنی و پیام ، سرویس افزایش مراجعه کننده و ویزیتور فروشگاه ، و افزایش فروش محصول و پرداخت به ازای سفارش ، میباشد

تماس با ما

راه کار های اختصاصی پزشکی زیبایی و گردشگری

جذب مسافر/ توریست / مهاجر

Tourism Leads Generation
در این نوع تبلیغات ما برای تور،اقامتگاه،آژانس گردشگری ،سمینار ، خرید ملک ، مهاجرت و… مشتری بالقوه جذب می کنیم و شما به ازاء هر مسافر/ مهاجر جذب شده هزینه پرداخت می نمایید.

پرداخت به ازای جذب بیمار کلینیک

Medical & Clinics Marketing Services

در این سرویس ما برای کلینیک شما بیمار جذب می کنیم و شما به ازاء هر بیمار بالقوه جذب شده هزینه پرداخت می نمایید.

جذب مشتری بین المللی

Foreign Leads Generation
جذب مشتری خارج از کشور برای هرگونه سرویس B2C، B2B، توریسم درمانی و… از جمله اهداف این سرویس می باشد. ما برای شما مشتریان احتمالی از خارج از کشور جذب می نماییم و شما بابت هر مشتری احتمالی هزینه پرداخت می نمایید.

خدمات بازاریابی محلی برای کسب و کارهای خارج از ایران

در هر کشوری هستید ، اگر یک بیزینس محلی را اداره میکنید ، برای جذب مشتری و افزایش درآمد در کنار شما هستیم ، قرار است مخاطب شما که در مسیر کسب و کار شما قرار دارد هر طرف سرش را میچرخاند شما را ببینید. ما کسب و کار شما را به دایرکتوری های معتبر شهر و کشور تان معرفی میکنیم تا مشتریان تان که در دایره محلی شما قرار دارند شما را سریعتر پیدا کنند.

Local Marketing Strategies

استراتژی و حضور دیجتال
 • راه اندازی وب سایت سازگار با انواع دستگاه نمایش موبایل/تبلت/مک بوک/دسکتاپ

 • محلی سازی وب سایت
 • ثبت بیزینس در دایرکتوری های معتبر محلی

 • ساخت بیزینس پروفایل محلی

Local Marketing SEO & Advertising

بازاریابی محلی ، سئو محلی و تبلیغات محلی

سئو و تبیغات محلی

 • تولید محتوی لوکال

 • تصویر سازی برند
 • ساخت تیزر تبلیغاتی

 • تبلیغات نتیجه محور محلی

Local communication

ارتباط و تعامل با کاربران محلی
 • بررسی نظرات و سوالات کاربران

 • فعالیت در انجمن های محلی
 • فعالیت و حضور در شبکه های اجتماعی محلی

 • فعالیت در رسانه های محلی

راه اندازی کسب و کار و دفتر کار مجازی

ما از صفر تا صد برای راه اندازی یک کسب و کار دیجیتال و اینترنتی همراه شما خواهیم بود و تمام نیازهای شما برای اینکه بتوانید به راحتی کسب کار اینترنتی و آنلاین خود را راه اندازی کنید را فراهم خواهیم کرد ، ماتمام ابزار های لازم برای دیجیتال شدن کسب و کار شما را در اختیارتان قرار خواهیم داد ، با استفاده از سرویس های دفتر کار مجازی کسب و کار شما میتواند به هر مکانی منتقل شود.

بازاریابی ربایشی

بازاریابی ربایشی یعنی آنقدر خوب باشید که مشتری‌ها خودشان شما را پیدا کنند و به سراغ شما بیایند. یعنی شما وقت و انرژی خود را صرف توسعه رسانه‌های خودتان و بهتر شدن آنها کنید.

در بازاریابی ربایشی، شما مدام در حال رشد هستید و این رشد پایدار است. هدف شما در این روش، فقط لحظۀ حال نیست. بلکه دیدی طولانی‌مدت به مسیر خود دارید و به دنبال آن هستید که آینده‌ای روشن‌تر برای آن رقم بزنید. این روش درست مثل یک گولۀ برف عمل می‌کند. گولۀ برفی که هر چقدر بیشتر می‌چرخد، بزرگ‌تر خواهد شد.

بازاریابی ربایشی در بهترین حالت خود به معنی آن است که شما تبدیل به یک مرجع موثق در زمینۀ کاری خودتان بشوید.

ما آماده شنیدن داستان کسب و کار شما هستیم.. برایمان بگوئید از کجا شروع کردید ، چه چالش هایی را گذرانده اید ، چه محصول یا خدماتی ارائه میکنید و چه نتیجه ای میخواهید ؟

ما سراپا گوشیم و منتظریم تا پیام های بیش‌تری از شما دریافت کنیم ! تیم دیجیتال مارکتینگ در سریعترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی میکنند تا راه کار های متفاوت و متمایزی را به شما اعلام کنند.