• adsgama.com@gmail.com
  • تماس با ما: 26410617- 26410616 | (9821+)
  • دفاتر ما در ایران - ترکیه و انگلستان فعال است.

تبلیغات در گوگل ادوردز
با تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز، ظرف یک روز فروشتان را چند برابر کنید

3.5 میلیارد جستجوی روزانه در گوگل انجام می‌شود. درصدی از این افراد هستند که به دنبال خدمات و محصولات شما می‌گردند. با تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز ، به راحتی می‌توانید خود را در معرض دید این افراد بگذارید. اما... بدون داشتن تجربه و تخصص کافی، تبلیغ گوگل فقط اتلاف پول است. اگر قرار باشد تبلیغ گوگل ادوردز شما موثر و هزینه آن مناسب باشد، قطعاً نیاز به یک تیم ماهر دارید. ما میتوانیم در این زمینه به شما کمک کنیم.
به کمک تبلیغ در گوگل مشتریانی شما را پیدا میکنند، که دقیقا به دنبال آنچه شما میفروشید، میگردند و این دقیقا همان راهیست که شما را در زمان درست به مشتری درست میرساند! وظیفه ما نیز این است که شما را در ساخت این فرصت یاری کنیم.

برای شروع تبلیغات کلیکی در... ادامه مطلب

گواهی نامه پارتنر رسمی گوگل ادورز
شرکت‌هایی که پارتنر رسمی گوگل هستند،‌ در واقع با کسب مهارت‌ها و تخصص‌های مورد نیاز برای ارایه خدمات تخصصی، توانسته‌اند گواهینامه رسمی گوگل را دریافت کنند. در واقع گوگل با به رسمیت شناختن یک آژانس تبلیغاتی به عنوان پارتنر خود، به مشتریان آن آژانس تبلیغاتی این اطمینان را می‌دهد که این شرکت توانایی مدیریت تبلیغات در گوگل ادوردز را در سطح بالایی دارا است.

برای تبدیل شدن یک آژانس تبلیغاتی به پارتنر رسمی گوگل ، کارکنان آن بایستی تخصص مورد نیاز در زمینه تبلیغات در گوگل را داشته باشند و بتوانند مدارک با شرکت در آزمون‌های این شرکت گواهینامه معتبر از گوگل دریافت کنند.

ما در مباحث Google Search . Google Display . Google Mobile . Google Video Marketing , Google Shoping , کمپین های بازاریابی مجدد و برند سازی تخصص کامل داریم ، در این مباحث آموزش دیده ایم و موفق شده ایم در آزمون های گوگل با نمره بالای... ادامه مطلب
تبلیغات-صوتی
تل آوا پیشرفته ترین سامانه پیام صوتی در ایران می‌باشد که توانایی برقراری تماس و ارسال صدای شما، به صورت همزمان برای انبوهی از مخاطبین تلفن ثابت و همراه را فراهم می‌کند. شما از اینکه پیامتان حتما به دست مشتری رسیده است مطمئن میشود
پیامک صوتی تل آوا
یک پیام صوتی با صدای خواننده ضبط و منتشر کنید و در انتهای پیام مخاطبین را به کنسرت خواننده مورد علاقه شان دعوت کنید،همچنین میتوانید یک پیامک معرفی مراکز فروش بلیط ارسال کنید.ساعاتی بعد موج خریداران بلیط شما را مبهوت خواهد کرد
پیامک صوتی تل آوا
یکی دیگر از تفاوتهای ارسال پیام صوتی با متنی در این است که شما میتوانید همراه پیام احساس را هم به مخاطب خود انتقال دهید یک موزیک شاد و لذت بخش همراه پیام شما سبب جذب بهتر پیام در ذهن مخاطب شما میشود. به همین دلیل است که میگوییم صدای شما اعجاز می کند !
تبریک مناسبت ها با پیام صوتی
براساس مناسبت های تقویم فایل صوتی را آماده کنید و مناسبت های مختلف را به ایشان تبریک و یا تسلیت بگوئید تاریخ تولد ها و ازدواج ها را در سیستم خود ثبت کنید و سیستم به صورت خودکار برای مخاطبینتان پیام تبریک ارسال میکند.
کاربرد پیامک صوتی در وفادارسازی مشتری
مسلما برخورد خوب ,ارائه خدمات و کالاهای با کیفیت و میزان رضایتمندی مشتری از شما لازمه وفادرای مشتری است,استفاده از نرم افزارهای CRM این عمل را برای شما تضمین میکند ولی در کنار همه اینها تصور کنید که صدای شما در یک پیام تبریک و یا تشکر تا چه حد میتواند مشتری شما را خوشنود کند بدین ترتیب شما علاوه بر ذهن در قلب او نیز ثبت خواهید شد.
باماتماس بگیرید