جایگاه اول صفحه جست‌وجوی گوگل متعلق به شماست!

مهم‌ترین قدم‌ها برای تبدیل شدن به رهبر بازار در هر کسب‌وکاری، دیده شدن و انتخاب شدن توسط مشتریان است. کاربران معمولا در سه لینک اول که در صفحه جست‌وجو می‌بینند، به مقصود خود می‌رسند. با تبلیغات در گوگل نه تنها می‌توانید اولین لینک صفحه باشید، بلکه دقیقا زمانی که کاربران به دنبال محصول یا سرویس ارائه شده توسط شما هستند، شما را می‌بینند و انتخاب می‌شوید.

یک تبلیغ به موقع می تواند کاربران عادی را به مشتری وفادار برای کسب و کار شما تبدیل کند.

متخصصین تبلیغات گوگل شما را در جهت ساخت کمپین های تبلیغاتی راهنمایی میکنند.

تبلیغات در گوگل
تبلیغات در جستجوی گوگل

خط اول نتایج جستجو بایستید !

تبلیغات در گوگل سودآورترین کانال تبلیغات دیجیتال است. کسب‌وکارتان تنها چند کلیک با حضور در صفحه‌ی اول و تبدیل شدن به انتخاب اصلی مشتریان فاصله دارد. حضور در صفحه‌ اول شانس شما را به شکل قابل‌ توجهی برای دیده شدن و بهبود فروش افزایش می‌دهد.
تیم متخصص تبلیغات در گوگل همراه شما هستند !

چرا تبلیغات در گوگل ادوردز مهم است ؟

مشتریان شما آنجا هستند

بی‌شک گوگل محبوب‌ترین موتور جستجوی جهان است. بر اساس آمار سایت الکسا، محبوبترین وب‌سایت در ایران نیز گوگل است. به طور متوسط روزانه بیش از ۳٫۵ میلیارد جستجو در گوگل صورت می‌گیرد..

آنها منتظر شما هستند!

کسانی که در گوگل به دنبال کالا و خدمات شما می‌گردند، در آخرین مرحله خرید خود قرار دارند. طبق آمار گوگل ۷۰درصد از کسانی که در موبایل خود کی‌وردهای مربوط به کسب‌و‌کار شما را سرچ می‌کنند، طی ۱ ساعت بعد از آن تصمیم خرید خود را نهایی می‌کنند.

پرداخت به ازای نتیجه

شما فقط بابت هر کلیک مشتری‌ها بر روی تبلیغات خودتان در گوگل ادوردز هزینه می‌پردازید. همچنین میتوانید تبلیغات در گوگل را با هر بودجه ای شروع کنید و براساس نتایج بودجه را افزایش یا کاهش دهید. گوگل کلیک‌های غیرواقعی را به‌سرعت شناسایی کرده و هزینه آن را از شما کم نمی‌کند.شما می‌توانید با تنظیمات دقیق‌تر برای جامعه هدف خود، کلیک‌های ارزشمندتری به وب‌سایت خود روانه کنید و حتی می‌توانید به گوگل به ازای خرید یا پرشدن فرم مدنظر خود هزینه پرداخت کنید.

هدف گذاری دقیق !

گوگل ادوردز پیچیده‌ترین سیستم تبلیغاتی دنیاست؛ شما می‌توانید مشتریان را بر اساس کلمات کلیدی، سن، جنسیت ، موقعیت جغرافیایی ، علاقه مندی ها و … هدف بگیرید. تبلیغات شما فقط زمانی نمایش داده خواهد شد که مشتری در جستجوی محصولات یا خدمات شماست. با ادوردز می‌توانید در لحظه مناسب و مکان مناسب تبلیغات خود را به کاربران نمایش دهید.

گزارش دهی دقیق مجهز به سیستم ضد تقلب

با استفاده از تبلیغات در گوگل شما قادر هستید به صورت آنلاین و هر روزه ریزترین گزارشات تبلیغاتی خود را ببینید و به تبلیغات گوگلی خود هدف بدهید.

بودجه تبلیغات در گوگل را به دلخواه تنظیم کنید

اختیار انتخاب هزینه برای هر کلیک با شما خواهد بود و هر زمان که نیاز داشتید، می‌توانید با افزایش بودجه، تعداد نمایش و تعداد کلیک‌ها را مدیریت کنید.

بودجه تبلیغات در گوگل

کلمات کلیدی را انتخاب کنید

نگران تعداد و تنوع کلمات کلیدی تبلیغ خود نباشید. می‌توانید در گوگل ادز گروه‌های مختلفی از کلمات کلیدی بسازید و گروه‌های مختلف کاربران را مخاطب قرار دهید.

زمان و نحوه نمایش را مدیریت کنید

در تبلیغات گوگل شما این امکان را دارید که علاوه بر مدیریت زمان نمایش تبلیغ، محتوای تبلیغاتی خود را براساس دستگاه‌های متفاوت شخصی‌سازی و مدیریت کنید.

با اکستنشن ها بیشتر دیده شوید

اکستنشن‌ها – Extentions – راه‌کاری برای افزایش میزان نمایش و جذب بیشتر مخاطب هستند. با استفاده از اکستنشن‌های متفاوت و جذاب، مشتریان تصور ذهنی بهتری از کسب‌وکار شما خواهند داشت.

تبلیغ در گوگل ادز

تعرفه های تبلیغات در گوگل

شارژ اکانت گوگل ادوردز

مناسب برای حرفه ای ها

اگر قبلا اکانت ادوردز ساخته اید و دانش کافی برای ایجاد کمپین تبلیغات در گوگل دارید و فقط برای شارژ اکانت به کمک ما نیاز دارید این پلن مناسب شماست

شارژ حساب گوگل ادوردز

اگر قبلا اکانت ادوردز ساخته اید و دانش کافی برای ایجاد کمپین تبلیغات در گوگل دارید و فقط برای شارژ اکانت به کمک ما نیاز دارید باید بدانید ؛ گاما یک آژانس بین المللی و پارتنر گوگل در کشورهای ترکیه و انگلیس است. شارژ اکانت های گوگل ادوردز با نرخ کارمزد ثابت 10%  انجام می پذیرد که تقریبا بهترین قیمت موجود در بازار ایران است.

 • ارائه مشاوره در صورت درخواست
 • دسترسی مستقیم به پنل گوگل ادز
 • راه‌اندازی در کمتر از ۲ ساعت

شارژ اکانت ادوردز ، بر پایه دلار امریکا، یورو، پوند ، دلار کانادا و استرالیا و لیر ترکیه یا هر واحدی ارز دیگری امکان پذیر است. ما هیچ گونه محدودیتی در شارژ اکانت های مختلف از نظر زمانی و یا واحد ارزی نداریم، میزان کارمزد ما برای شارژ اکانت های گوگل به نسبت مقدار شارژ اصلا تفاوتی ندارد .کارمزد این سرویس 10% ثابت میباشد.شارژ اکانت گوگل ادوردز توسط حساب حقیقی معتبر انجام می‌گیرد.

با ما تماس بگیرید 26410616-021
کمپین مدیریت شده گوگل ادوردز

مناسب برای کسب و کارها

راه اندازی یک کمپین بهینه شده در نتایج جستجوی گوگل با بودجه دلخواه شما ، شامل ایجاد اکانت ، شارژ اکانت، تبلیغ نویسی و مدیریت کمپین ،

ایجاد اکانت ، شارژ اکانت و مدیریت کمپین ادوردز

ما یک تیم حرفه ای و متخصص در سرویس های گوگل هستیم ، مادر آکادمی آموزشی گوگل تمامی دوره های مرتبط با انواع مدل های تبلیغات در گوگل ادز را گذرانده ایم ، و یاد گرفتیم که چطور با کمترین هزینه کلیک نرخ CRT را افزایش دهیم ، ما با استفاده از تکنیک های تبلیغ نویسی و کپی رایتینگ ، میزان نرخ تبدیل و CTR کمپین را افزایش میدهیم ما میلیاردها نمایش تبلیغات گوگل را درکارنامه داریم و حدود 2000 اکانت تبلیغات گوگل را مدیریت می کنیم و تجربه بسیار بالایی برای کمپین های نتیجه محور داریم .اگر میخواهید از طریق پلتفورم جستجوی گوگل محصول یا خدماتتان را معرفی کنید و فروش عالی برسید این پلن مناسب شماست .

 • برنامه ریزی تبلیغات گوگل
 • طراحی ادگروپ و استراتژی‌های قیمت‌گذاری
 • ارائه مشاوره و راهنمایی تماما رایگان
 • دسترسی مستقیم با امکان مدیریت به پنل گوگل ادز
 • راه‌اندازی در کمتر از ۲ ساعت
ساخت اکانت و سفارش کمپین
بهینه سازی کمپین گوگل ادز

مناسب برای زخم خورده ها

اگر قبلا اکانت گوگل ادز را ایجاد کرده اید و از کمپین تبلیغاتی خود نتیجه نمیگیرید این پلن مناسب شماست

بهینه سازی کمپین گوگل و مدیریت کارایی تبلیغات در گوگل

اگر کمپین تبلیغاتی ادودرز شما قبلا توسط آژانس یا شخص دیگری ایجاد شده است و از میانگین هزینه هر کلیک و هزینه های بالا شوکه شده اید و بازدهی تبلیغات به نسبت هزینه ای که پرداخت کرده اید تفاوت فاحش دارد ، کافیست فقط برای چند ساعت مدیریت اکانت گوگل ادز  را به ما بسپارید.
در این چند ساعت ما چه می توانیم بکنیم؟

 • بهینه سازی اکانت گوگل ادز
 • افزایش CTR
 • حداقل 20% کاهش هزینه هر کلیک
 • افزایش 20 درصدی نمایش و کلیک
 • افزایش نمره کیفیت تبلیغ
 • هدفمند سازی کلیک ها
 • تغییر اصولی متن و افزونه های تبلیغاتی
سفارش بهینه سازی کمپین
چرا ما ؟

تبلیغ در گوگل صرفا پرداخت و راه‌اندازی کمپین نیست. مدیریت تبلیغات حرفه‌ای مهم‌ترین بخش آن است. ما کمپین شما را بهینه‌سازی می‌کنیم، با ارائه پیشنهادهای دوره‌ای، سایت شما را بهبود می‌بخشیم و هزینه آگهی در گوگل شما را کاهش می‌دهیم.

بدون مدیریت درست، تبلیغات گوگل فقط اتلاف پول است. تیم متخصصین گاما (به عنوان همکار رسمی گوگل) به شما کمک می‌کند تا تبلیغات خود را حرفه‌ای مدیریت کنید و با کمترین هزینه، بیشترین فروش را تجربه کنید.

ما می‌توانیم خدمات متفاوتی از سرویس تبلیغات کلیکی گوگل و سرویس گوگل ادوردز ارائه کنیم. ما به عنوان مشاور و مجری تبلیغات، سعی می‌کنیم با کاهش هزینه هر کلیک و افزایش بهره‌وری سود بیشتری برای کسب‌وکار شما به ارمغان بیاوریم.

با ما در تلگرام ارتباط برقرار کنید : @gamasupport

یک تیم حرفه ای هر روز در حال یادگیری الگوریتم های گوگل و آپدیت های پلتفورم گوگل ادوردز هستند !

با متخصصان همراه باشید

هزینه هر کلیک در تبلیغات گوگل ادز چقدر است ؟

هزینه هر کلیکی که روی تبلیغ می‌شود، می‌تواند از حداقل یک سنت شروع شده و بالاتر برود. اما چه چیزی هزینه کلیک را بالا می‌‌برد؟

با توجه به صنعتی که در آن فعال هستید و رقبایی که در گوگل ادز دارید، هزینه هر کلیک متغیر است. البته همه‌چیز در قیمت کلیک خلاصه نمی‌شود و کیفیت تبلیغ نیز در جایگاه‌تان تاثیر گذار است.

اما نگران نباشید شما ما را انتخاب کرده‌اید. تیم ما، از ابتدای راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی تا مدیریت آن در کنار شما هستند و با کیفیت‌ترین کمپین‌های گوگل ادز را برای شما طراحی می‌کنند.

مدیریت حرفه ای توسط مختصصان گوگل

پشت هر کمپین تبلیغاتی که توسط تیم ما ایجاد و مدیریت می‌شود، فردی متخصص و حرفه‌ای نشسته و هیچ کاری به عهده نرم‌افزارها گذاشته نمی‌شود.

تیم حرفه‌ای و متخصص ما، تبلیغات شما را بهینه می‌کنند و با یک استراتژی مناسب، مطمئن می‌شوند که به هدف خود خواهید رسید. افرادی که درحال مدیریت حساب شما هستند، مدام آمار و ارقام تبلیغات را رصد می‌کنند و هر زمان که نیاز به تغییر یا استراتژی جدید باشد، با شما تماس خواهند گرفت.

این پایان کار نیست، اگر نیاز به مشاوره و طراحی استراتژی برای تبلیغات خود داشته باشید هم تیم ما در کنار شما حضور دارند و مشاوره رایگان ارائه می‌کنند.

اگر اینجا بخش مورد نظر شما نبود می‌توانید به راهکارهای دیگر سر بزنید

تبلیغات گوگل
تبلیغات توئیتر
تبلیغات در یوتیوب
تبلیغات اینستاگرام