• adsgama.com@gmail.com
  • تماس با ما: 26410617- 26410616 | (9821+)
  • دفاتر ما در ایران - ترکیه و انگلستان فعال است.
تبلیغات کلیکی در گوگل ادوردز

تبلیغ کلیکی گوگل چیست ؟

به زبان ساده، شما به گوگل مبلغی پرداخت میکنید تا وقتی کاربری در مورد کلمه کلیدی مربوط به کار شما را جستجو کرد سایت شما را نشان دهد.
مثلا اگر شما یک وبسایت فروش موبایل دارید و دوست دارید اگر کسی در گوگل سرچ کرد “خرید گوشی آیفون” سایت شما را در ابتدای صفحه نشان دهد.
برای این کار از سرویس تبلیغ در گوگل یا به عبارتی گوگل ادوردز “Google Ads” استفاده میشود. به ازای هر کلیک که روی تبلیغات شما میشود گوگل مبلغی دریافت میکند.

چرا تبلیغات در گوگل ادوردز

مشتریان شما آنجا هستند

بی‌شک گوگل محبوب‌ترین موتور جستجوی جهان است. بر اساس آمار سایت الکسا، محبوبترین وب‌سایت در ایران نیز گوگل است. به طور متوسط روزانه بیش از ۳٫۵ میلیارد جستجو در گوگل صورت می‌گیرد..

آنها منتظر شما هستند!

کسانی که در گوگل به دنبال کالا و خدمات شما می‌گردند، در آخرین مرحله خرید خود قرار دارند. طبق آمار گوگل ۷۰درصد از کسانی که در موبایل خود کی‌وردهای مربوط به کسب‌و‌کار شما را سرچ می‌کنند، طی ۱ ساعت بعد از آن تصمیم خرید خود را نهایی می‌کنند.

پرداخت به ازای نتیجه

شما فقط بابت هر کلیک مشتری‌ها بر روی تبلیغات خودتان در گوگل ادوردز هزینه می‌پردازید. همچنین میتوانید تبلیغات در گوگل را با هر بودجه ای شروع کنید و براساس نتایج بودجه را افزایش یا کاهش دهید. گوگل کلیک‌های غیرواقعی را به‌سرعت شناسایی کرده و هزینه آن را از شما کم نمی‌کند.شما می‌توانید با تنظیمات دقیق‌تر برای جامعه هدف خود، کلیک‌های ارزشمندتری به وب‌سایت خود روانه کنید و حتی می‌توانید به گوگل به ازای خرید یا پرشدن فرم مدنظر خود هزینه پرداخت کنید.

هدف گذاری دقیق !

گوگل ادوردز پیچیده‌ترین سیستم تبلیغاتی دنیاست؛ شما می‌توانید مشتریان را بر اساس کلمات کلیدی، سن، جنسیت ، موقعیت جغرافیایی ، علاقه مندی ها و … هدف بگیرید. تبلیغات شما فقط زمانی نمایش داده خواهد شد که مشتری در جستجوی محصولات یا خدمات شماست. با ادوردز می‌توانید در لحظه مناسب و مکان مناسب تبلیغات خود را به کاربران نمایش دهید.

تنظیم بودجه تبلیغات بر اساس استراتژی و اهداف شما .

هرمیزانی که دوست دارید به صورت روزانه / هفتگی / ماهانه برای تبلیغات گوگل هزینه کنید

همین الان به صفحه اول گوگل بپیوندید !

تبلیغات در گوگل چقدر هزینه دارد ؟

تبلیغات در گوگل ادزهزینه تبلیغ در گوگل با توجه به کلمه کلیدی، وبسایت شما و همچنین دیگر رقبایی که همراه شما تبلیغ در گوگل داده اند محاسبه میشود.هزینه تبلیغ در گوگل از ۰٫۰۱ دلار شروع میشود و میتواند تا چندین برابر بالاتر هم برود که البته بستگی به کلمه دلخواه شما و رقبای شما دارد.

تبلیغات در گوگل ادز
سیستم تبلیغات در گوگل یک سیستم دیپوزیت شارژ میباشد ، شما حساب خود را به مبلغ مشخصی شارژ میکنید ، بعد از فعال شدن کمپین و نمایش آگهی به ازای هر نتیجه ( کلیک/نمایش/نصب اپلیکیشن/تماس/تکمیل فرم …) از مبلغ شارژ شما کسر میشودشما مبلغی در اکانت گوگل ادوردز خود نگه میدارید، و گوگل به ازای هر کلیک از مبلغ کلی اکانت شما کسر میکند.

با اتمام موجودی اکانت شما، اکانت تبلیغ در گوگل را باید مجدد شارژ کرد.

تبلیغات کلیکی در گوگل ادورز
در چه زمان هزینه کلیک من بیشتر از ۰٫۰۱ دلار می شود؟

به‌طور ساده هزینه هر کلیک روی تبلیغات شما به دو فاکتور اصلی رقابت و ارزش تبلیغ شما برای مخاطب بستگی دارد.
اگر رقیبان شما هزینه کلیکی بیشتر از ۰٫۰۱ دلار بپردازند، شما برای بالا ماندن نسبت به آنها باید بیشتر از او بپردازید. دقت کنید در صفحه اول فقط ۷ تبلیغ نشان داده میشود، اگر شما ۷ رقیب داشته باشید که همگی بیشتر از شما به ازای هر کلیک پول میدهند، شما برای بودن در صفحه اول و نتایج اول باید پول بیشتری خرج کنید.

دقت کنید گوگل برای برخی کلمات کلیدی هزینه ای بیشتر از۰٫۰۱ دلار نیاز دارد. حتی اگر شما هیچ رقیبی هم نداشته باشید. گوگل کلمات کلیدی پر ارزش را میشناسد (حتی کلمات کلیدی پر ارزش در زبان فارسی) و برای آنها مبلغی بالاتر در نظر می گیرد. برای محاسبه حدودی هزینه هر کلیک خود می‌توانید از ابزار کی‌ورد پلنر استفاده کنید یا با ما تماس بگیرید که هزینه حدودی هر کلیک کلمه کلیدی شما را اعلام کنیم.

تبلیغات کلیکی در گوگل ادورز
فاکتور دوم برای محاسبه هزینه هر کلیک، به ارزش و تنظیمات درست کمپین تبلیغاتی شما و طراحی و کارایی صفحه فرود شما بستگی دارد.
هرچه درصد بیشتری از مشاهده‌کنندگان تبلیغ، روی تبلیغ شما کلیک کنند و در صفحه فرود شما آنچه می‌خواهند به‌سادگی و با سرعت بیشتری پیدا کنند، هزینه هر کلیک شما در مقایسه با رقبا کاهش می‌یابد.

تبلیغات کلیکی در گوگل ادورز
در این قسمت تبحر در نوشتن تبلیغ و راهنمایی‌های ما برای اصلاحات صفحه فرود شما تا ۴۰درصد هزینه هر کلیک را برای شما کاهش می‌دهد.

چرا ما را انتخاب کنید ؟

تبلیغ در گوگل صرفا پرداخت و راه‌اندازی کمپین نیست. مدیریت تبلیغات حرفه‌ای مهم‌ترین بخش آن است. ما کمپین شما را بهینه‌سازی می‌کنیم، با ارائه پیشنهادهای دوره‌ای، سایت شما را بهبود می‌بخشیم و هزینه آگهی در گوگل شما را کاهش می‌دهیم.
ما می‌توانیم خدمات متفاوتی از سرویس تبلیغات کلیکی گوگل و سرویس گوگل ادوردز ارائه کنیم. ما به عنوان مشاور و مجری تبلیغات، سعی می‌کنیم با کاهش هزینه هر کلیک و افزایش بهره‌وری سود بیشتری برای کسب‌وکار شما به ارمغان بیاوریم.

ما تبلیغات گوگل شما هرروز بررسی میکنیم تا فرصت‌های جذب بازدیدکننده، کاهش هزینه هر کلیک و استفاده بهینه‌تر از بودجه نیز در برنامه تبلیغاتی شما قرار بگیرند.

همانطور که مطلع هستید به دلیل ایجاد تحریم ها، کسب و کارهای ایران مستقیما نمیتوانند از سرویس های تجاری گوگل و فیس بوک مانند گوگل ادز ، گوگل کلود یا فیس بوک منیجر و اینستاگرام پروموشن استفاده کنند، بسیاری از همکاران ما برای حل این مشکل و پرداخت صورتحساب ها ناچارند با شرکت های واسطه همکاری کنند و همین امر باعث افزایش کارمزد خدمات و تفاوت نرخ ارز خواهد شد، ما مستقیما از طریق حساب های ارزی شرکت و دفاترمان در ترکیه ،گرجستان، انگلستان و ایران ، سفارش تبلیغات شما  را ثبت و پردازش میکنیم ،اکانت های ما کاملا وریفای شده هستند و در صورت بروز مشکل به صورت مستقیم امکان تماس با کارشناسان گوگل و فیس بوک را داریم.

طراحی سایت و برنامه نویسی

بهینه‌سازی و کاهش هزینه آگهی‌های گوگل چیزی‌ است که ما در آن متخصصیم. ما هر روز کمپین‌های شما را مانیتور میکنیم و از هزینه های اضافی تبلیغات جلوگیری میکنیم

بودجه و هزینه تبلیغات در گوگل ادوردزاگر از روند همکاری‌تان با کارشناسان گاما راضی نبودید می‌توانید بودجه باقی‌مانده خود را پس بگیرید. ما به روند ارائه خدمات‌مان مطمئنیم و تلاش می‌کنیم رضایت شما را افزایش دهیم.

بازدهی تبلیغات در گوگل ادوردز

ما هم به اندازه شما مشتاق بررسی نتایج تبلیغاتتان هستیم! شما می‌توانید هر زمان که خواستید، گزارش مستقیم تبلیغات در گوگل را از ما دریافت کنید.

تبلیغات در گوگل ادورز

ممکن است به شما بگوئیم که بهتر است اصلا سراغ تبلیغات گوگل نروید! تمامی تلاش ما بر این است که بتوانیم باری را از دوش شما برداریم؛ نه این که با مشاوره غیرصادقانه، به شما هزینه‌ای تحمیل کنیم.

با ما در تلگرام ارتباط برقرار کنید : @gamasupport
درباره تیم گاما بیشتر بدانید !
تبلیغات در گوگل تبلیغات در اینستاگرام تبلیغات در فیس بوک
گوگل ادوردز
باماتماس بگیرید