جایگاه اول صفحه جست‌وجوی گوگل متعلق به شماست!

با تبلیغ در گوگل ، شانس این را دارید که در پلتفرم گوگل با ۳.۵ میلیارد جست‌وجوی روزانه ، در مسیر کسانی قرار بگیرید که در جستجوی خدمات و محصولات شما هستند .

آنها همان لحظه به خدمات شما نیاز دارند و این لحظه طلایی، همان وقتی است که خدمات مورد نیاز خود را در گوگل جست‌وجو می‌کنند و کمپین تبلیغات در گوگل کسب‌وکار شما را می‌بینند. روی آن کلیک میکنند و اقدام به ثبت نام، خرید یا تماس با شما میکنند

یک تبلیغ به موقع می تواند کاربران عادی را به مشتری وفادار برای کسب و کار شما تبدیل کند.

آژانس بین المللی گاما به عنوان پارتنر رسمی گوگل در کشورهای ترکیه ، انگستان و استرالیا ، می‌تواند به صورت تخصصی شما را در مسیر پرسود تبلیغات در گوگل ادوردز “گوگل ادز”، همراهی کند.

150$ شارژ رایگان ویژه مشتریان جدید
تبلیغات در جستجوی گوگل

چرا تبلیغات در گوگل ادوردز مهم است ؟

مشتریان شما آنجا هستند

بی‌شک گوگل محبوب‌ترین موتور جستجوی جهان است. بر اساس آمار سایت الکسا، محبوبترین وب‌سایت در ایران نیز گوگل است. به طور متوسط روزانه بیش از ۳٫۵ میلیارد جستجو در گوگل صورت می‌گیرد.بیش از 7 میلیون وب سایت عضو شبکه نمایش گوگل هستند و به سادگی میتوانید پیام خود را به گوش دنیا برسانید

آنها منتظر شما هستند!

کسانی که در گوگل به دنبال کالا و خدمات شما می‌گردند، در آخرین مرحله خرید خود قرار دارند. طبق آمار گوگل ۷۰درصد از کسانی که در موبایل خود کی‌وردهای مربوط به کسب‌و‌کار شما را سرچ می‌کنند، طی ۱ ساعت بعد از آن تصمیم خرید خود را نهایی می‌کنند.

پرداخت به ازای نتیجه

شما فقط بابت هر کلیک مشتری‌ها بر روی تبلیغات خودتان در گوگل ادوردز هزینه می‌پردازید. همچنین میتوانید تبلیغات در گوگل را با هر بودجه ای شروع کنید و براساس نتایج بودجه را افزایش یا کاهش دهید. گوگل کلیک‌های غیرواقعی را به‌سرعت شناسایی کرده و هزینه آن را از شما کم نمی‌کند.شما می‌توانید با تنظیمات دقیق‌تر برای جامعه هدف خود، کلیک‌های ارزشمندتری به وب‌سایت خود روانه کنید و حتی می‌توانید به گوگل به ازای خرید یا پرشدن فرم مدنظر خود هزینه پرداخت کنید.

هدف گذاری دقیق !

گوگل ادوردز پیچیده‌ترین سیستم تبلیغاتی دنیاست؛ شما می‌توانید مشتریان را بر اساس کلمات کلیدی، سن، جنسیت ، موقعیت جغرافیایی ، علاقه مندی ها و … هدف بگیرید. تبلیغات شما فقط زمانی نمایش داده خواهد شد که مشتری در جستجوی محصولات یا خدمات شماست. با ادوردز می‌توانید در لحظه مناسب و مکان مناسب تبلیغات خود را به کاربران نمایش دهید.

گزارش دهی دقیق مجهز به سیستم ضد تقلب

با استفاده از تبلیغات در گوگل شما قادر هستید به صورت آنلاین و هر روزه ریزترین گزارشات تبلیغاتی خود را ببینید و به تبلیغات گوگلی خود هدف بدهید.

سفارش تبلیغ در گوگل از طریق تلگرام پشتیبانی

بودجه تبلیغات در گوگل را به دلخواه تنظیم کنید

اختیار انتخاب هزینه برای هر کلیک با شما خواهد بود و هر زمان که نیاز داشتید، می‌توانید با افزایش بودجه، تعداد نمایش و تعداد کلیک‌ها را مدیریت کنید.

بودجه تبلیغات در گوگل

هزینه ها را به حداقل می رسانیم

هرچه کمپین تبلیغ‌ در گوگل شما کیفیت بالاتری داشته باشد و از طرف کاربران، بیشتر مورد استقبال قرار گیرد، هزینه‌‌ای که برای آن می‌پردازید کاهش می‌یابد.

پشت هر کمپین تبلیغاتی که توسط تیم ما ایجاد و مدیریت می‌شود، فردی متخصص و حرفه‌ای نشسته و هیچ کاری به عهده نرم‌افزارها گذاشته نمی‌شود.

تیم حرفه‌ای و متخصص ما، تبلیغات شما را بهینه می‌کنند و با یک استراتژی مناسب، مطمئن می‌شوند که به هدف خود خواهید رسید. افرادی که درحال مدیریت حساب شما هستند، مدام آمار و ارقام تبلیغات را رصد می‌کنند و هر زمان که نیاز به تغییر یا استراتژی جدید باشد، با شما تماس خواهند گرفت.

این پایان کار نیست، اگر نیاز به مشاوره و طراحی استراتژی برای تبلیغات خود داشته باشید هم تیم ما در کنار شما حضور دارند و مشاوره رایگان ارائه می‌کنند

کلمات کلیدی نامحدود

نگران تعداد و تنوع کلمات کلیدی تبلیغ خود نباشید. می‌توانید در گوگل ادز گروه‌های مختلفی از کلمات کلیدی بسازید و گروه‌های مختلف کاربران را مخاطب قرار دهید.

مدیریت زمان و نحوه نمایش

در تبلیغات گوگل شما این امکان را دارید که علاوه بر مدیریت زمان نمایش تبلیغ، محتوای تبلیغاتی خود را براساس دستگاه‌های متفاوت شخصی‌سازی و مدیریت کنید.

فعال سازی رایگان اکستنشن ها

اکستنشن‌ها – Extentions – راه‌کاری برای افزایش میزان نمایش و جذب بیشتر مخاطب هستند. با استفاده از اکستنشن‌های متفاوت و جذاب، مشتریان تصور ذهنی بهتری از کسب‌وکار شما خواهند داشت.

چرا تبلیغات در گوگل را به شرکت گاما بسپارم ؟

تبلیغ در گوگل ادز

تعرفه های تبلیغات در گوگل

شارژ اکانت ادوردز با واحد ارزی دلخواه

اگر قبلا اکانت ادوردز ساخته اید و دانش کافی برای ایجاد کمپین تبلیغات در گوگل دارید و فقط برای شارژ اکانت به کمک ما نیاز دارید بدانید، شارژ اکانت گوگل ادوردز توسط حساب وریفای شده و معتبر بر پایه دلار،یورو،پوند،لیر (یا ارز دلخواه شما) انجام خواهد شد . ما هیچ گونه محدودیتی در شارژ اکانت های مختلف از نظر زمانی و یا واحد ارزی نداریم،امکان دریافت وجه به صورت ریالی یا ارز دیجیتال وجود دارد.

 • ایجاد اکانت اختصاصی رایگان
 • شارژ حساب در کمتر از ۲ ساعت

میزان کارمزد ما برای شارژ اکانت های گوگل به نسبت مقدار شارژ اصلا تفاوتی ندارد و ثابت است و شما بودجه مورد نظرتان برای تبلیغ + کارمزد شارژ اکانت را پرداخت میکنید

با ما در واتس آپ گفتگو کنید

ایجاد اکانت + شارژ اکانت + مدیریت کمپین ادوردز

اگر میخواهید از طریق پلتفورم جستجوی گوگل محصول یا خدماتتان را معرفی کنید و به فروش عالی برسید این پلن مناسب شماست .کارشناسان ما برنامه ریزی و استراتژی مناسب با توجه به اهداف شما را انجام میدهند ، شما بودجه مورد نظرتان برای تبلیغ + کارمزد خدمات را به ما پرداخت میکنید

 • برنامه ریزی تبلیغات گوگل
 • طراحی ادگروپ و استراتژی‌های قیمت‌گذاری
 • ارائه مشاوره و راهنمایی رایگان
 • ایجاد اکانت اختصاصی و دسترسی مدیریت به پنل گوگل ادز
 • مدیریت بودجه مصرفی و برنامه ریزی برای افزایش کانورژن ریت یا نرخ تبدیل
«ایجاد اکانت ، شارژ اکانت و مدیریت کمپین ادوردز »

بهینه سازی کمپین ادوردز و افزایش نرخ تبدیل

اگر کمپین تبلیغاتی گوگل ادز شما قبلا توسط آژانس یا شخص دیگری ایجاد شده است و از میانگین هزینه هر کلیک و هزینه های بالا شوکه شده اید و بازدهی تبلیغات به نسبت هزینه ای که پرداخت کرده اید تفاوت فاحش دارد ، کافیست فقط برای چند ساعت مدیریت اکانت گوگل ادز را به ما بسپارید.
در این چند ساعت ما چه می توانیم بکنیم؟

 • بهینه سازی اکانت گوگل ادز
 • افزایش CTR
 • حداقل 20% کاهش هزینه هر کلیک
 • افزایش 20 درصدی نمایش و کلیک
 • افزایش نمره کیفیت تبلیغ
 • هدفمند سازی کلیک ها
 • تغییر اصولی متن و افزونه های تبلیغاتی
بهینه سازی کمپین گوگل

طی یک الی سه ساعت کاری اطلاعات اکانت اختصاصی جهت تبلیغ‌ در گوگل را به شما ارائه می‌دهیم. دسترسی مستقیم شما به اکانت باعث می‌شود در هر لحظه بتوانید عملکرد کمپین‌های تبلیغاتی خود را بسنجید.

علاوه بر این موضوع، کارشناسان متخصص گاما در مدیریت و بهینه‌سازی اکانت، همراه با شما هستند. با مدیریت بهینه کمپین‌های گوگل ادز‌، هزینه‌ها و نرخ کلیک‌های هرز تبلیغات شما کاهش یافته و کارایی تبلیغات‌تان افزایش می‌یابد.

سفارش تبلیغ در گوگل ادز
چرا ما ؟

تبلیغ در گوگل صرفا پرداخت و راه‌اندازی کمپین نیست. مدیریت تبلیغات حرفه‌ای مهم‌ترین بخش آن است. ما کمپین شما را بهینه‌سازی می‌کنیم، با ارائه پیشنهادهای دوره‌ای، سایت شما را بهبود می‌بخشیم و هزینه آگهی در گوگل شما را کاهش می‌دهیم.

ما یک تیم حرفه ای و متخصص در سرویس های گوگل هستیم ، مادر آکادمی آموزشی گوگل تمامی دوره های مرتبط با انواع مدل های تبلیغات در گوگل ادز را گذرانده ایم ، و یاد گرفتیم که چطور با کمترین هزینه کلیک نرخ CRT را افزایش دهیم ، ما با استفاده از تکنیک های تبلیغ نویسی و کپی رایتینگ ، میزان نرخ تبدیل و CTR کمپین را افزایش میدهیم ما میلیاردها نمایش “تبلیغات گوگل” را درکارنامه داریم و حدود 2000 اکانت تبلیغات گوگل را مدیریت می کنیم و تجربه بسیار بالایی برای کمپین های نتیجه محور داریم .اگر میخواهید از طریق پلتفورم جستجوی گوگل محصول یا خدماتتان را معرفی کنید و فروش عالی برسید با ما تماس بگیرید.

سوالی دارید ؟ از طریق تلگرام ، واتس آپ و اسکایپ پاسخگوی شما هستیم

یک تیم حرفه ای هر روز در حال یادگیری الگوریتم های گوگل و آپدیت های پلتفورم گوگل ادوردز هستند !