برای شروع تبلیغات کلیکی در گوگل می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید و به صورت رایگان از تجربه ها و مشاوره های ما بهره‌مند شوید. تبلیغات کلیکی در گوگل راهکاری موثر برای رسیدن به مشتریان جدید و افزایش ترافیک وب سایت شما است ، به خصوص زمانی که کسب و کار خود را به تازگی راه انداخته اید و می‌خواهید نام تجاری تان شناخته و بیشتر دیده شود.

تبلیغات هدفمند در گوگل ادوردز

گوگل ادوردز پیچیده‌ترین سیستم تبلیغاتی دنیاست؛ شما می‌توانید مشتریان را بر اساس کلمات کلیدی، سن، جنسیت ، موقعیت جغرافیایی ، علاقه مندی ها و … هدف بگیرید.

بودجه و هزینه تبلیغات در گوگل ادوردزاگر از روند همکاری‌تان با کارشناسان گاما راضی نبودید می‌توانید بودجه باقی‌مانده خود را پس بگیرید. ما به روند ارائه خدمات‌مان مطمئنیم و تلاش می‌کنیم رضایت شما را افزایش دهیم.

نتیجه تبلیغات در گوگل ادورز

تبلیغات شما فقط زمانی نمایش داده خواهد شد که مشتری در جستجوی محصولات یا خدمات شماست.

تبلیغات در گوگل ادورز

ممکن است به شما بگوئیم که بهتر است اصلا سراغ تبلیغات گوگل نروید! تمامی تلاش ما بر این است که بتوانیم باری را از دوش شما برداریم؛ نه این که با مشاوره غیرصادقانه، به شما هزینه‌ای تحمیل کنیم.

تبلیغات کلیکی در گوگل

شما فقط بابت هر کلیک مشتری‌ها بر روی تبلیغات خودتان در گوگل ادوردز هزینه می‌پردازید. همچنین میتوانید تبلیغات در گوگل را با هر بودجه ای شروع کنید و براساس نتایج بودجه را افزایش یا کاهش دهید.

طراحی سایت و برنامه نویسی

بهینه‌سازی و کاهش هزینه آگهی‌های گوگل چیزی‌ است که ما در آن متخصصیم. ما هر روز کمپین‌های شما را مانیتور میکنیم و از هزینه های اضافی تبلیغات جلوگیری میکنیم

طراحی سایت و برنامه نویسی

به دنبال مشتریان جدید هستید؟‌ یا می‌خواهید مشتریان را مجددا به سایتتان جذب کنید؟ تبلیغات گوگل ادوردز را فقط برای بازدید کنندگان سایتتان فعال کنید.

بازدهی تبلیغات در گوگل ادوردز

ما هم به اندازه شما مشتاق بررسی نتایج تبلیغاتتان هستیم! شما می‌توانید هر زمان که خواستید، گزارش مستقیم تبلیغات در گوگل را از ما دریافت کنید.

با بهینه سازی تبلیغات، هزینه کلیک کاهش و بازدهی افزایش پیدا می‌کند

خدماتی که ما برای بهینه سازی و مدیریت تبلیغات گوگل انجام میدهیم :

افزودن لینک های بیشتر در تبلیغ

در گوگل ادوردز ، شما می‌توانید لینک‌های مهم سایت خود را نیز در متن تبلیغ بیاورید تا کاربران بتوانند مستقیماً به صفحه مورد نظر خود هدایت شوند. اگر شما صفحات مهمی داشته باشید، ما حتماً آنها را در قسمت لینک ها (Sitelinks) اضافه می‌کنیم.

ایجاد گروه ها و کمپین های جداگانه

اگر خدمات / محصولات شما مختلف باشد، ما هم کلمات کلیدی را با تبلیغ‌ها و صفحات جداگانه هدف خواهیم گرفت.

افزودن شماره تماس در تبلیغ

هر چند نمی‌توان شماره تماس ایران را به طور مستقیم در متن تبلیغ گوگل قرار داد، اما ما راهی برای این کار می‌شناسیم و می‌توانیم شماره تماس شما را هم در تبلیغ قرار دهیم. توجه داشته باشید که وقتی کاربر با گوشی جستجو کرده باشد، کافی است دکمه تماس را انتخاب کنید تا بلافاصله با این شماره تماس بگیرد.

مشاوره برای بهینه سازی سایت

کیفیت سایت شما به دو دلیل اهمیت دارد. مساله اول این است که طبیعتاً وقتی سایت بهتری داشته باشید، شانس خرید کاربران از شما بیشتر خواهد بود. مساله دوم نیز این است که کیفیت بالای سایت باعث افزایش امتیاز کیفی کمپین تبلیغ در گوگل شما می‌شود و در نتیجه هزینه هر کلیک شما کاهش پیدا می‌کند.

نگارش و بهینه سازی متن تبلیغ

با توجه به کسب و کار شما، متنی برای تبلیغ می‌نویسیم که هم باعث افزایش فروش و هم کاهش هزینه تبلیغات در گوگل شود.

تبلیغات در گوگل صرفا پرداخت و انتخاب کلمات کلیدی نیست. بلکه باید تبلیغ‌های مختلف آزمایش شوند و با استراتژی های مختلف بهبود نرخ تبدیل سعی کنیم بهترین نتیجه را دریافت کنیم. گاما به عنوان یکی از اولین مجریانی که خدمات PPC Management ارائه می‌کند لزوم این مسئله را به خوبی درک کرده است. ما فقط واسط فروش نیستیم؛ بلکه با ارائه مشاوره و اجرای تخصصی تبلیغات ادوردز ، با پرداخت هزینه کمتری، مشتریان بهتری می‌آوریم . ما کمپین شما را بهینه‌سازی می‌کنیم، با ارائه پیشنهادهای دوره‌ای، سایت شما را بهبود می‌بخشیم و هزینه آگهی در گوگل شما را کاهش می‌دهیم.

بررسی مداوم تبلیغ

ما به طور مرتب وضعیت تبلیغ شما را بررسی می‌کنیم و مطمئن می‌شویم که دارای بهترین تنظیمات و کیفیت ممکن است.

ارائه آمار به آنالیتیکس

در صورتی که با آنالیتیکس وب‌سایت خود را تحلیل می‌کنید، از طریق آن به آمار دقیق کمپین ادوردز دسترسی خواهید داشت.

تنظیم قیمت ها به صورت دستی

برای اینکه بتوانیم از هزینه اضافی جلوگیری کنیم، برای تک تک کلمات و کمپین های شما بودجه ها و قیمت ها را به صورت دستی و نه اتوماتیک تنظیم خواهیم کرد.

گوگل ادوردز
با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۲۶۴۱۰۶۱۶

بررسی کسب و کار شما و ویژگی های آن

اگر می‌خواهید بهترین نتیجه را از تبلیغات گوگل بگیرید، قبل از هرچیزی باید کسب و کار و بازار هدف خود را بخوبی بشناسید. ما به پشتوانه سال‌ها تجربه همکاری با انواع کسب و کارها در کنار شما هستیم تا بازار هدف و ویژگی‌های متمایز کارتان را بشناسید تا بخوبی در سایت و متن تبلیغ خود از آن‌ها استفاده کنید.

شناسایی کلمات کلیدی مناسب

ما با جستجو و تحقیق، عباراتی که کاربران در زمینه کاری شما جستجو می‌کنند را پیدا می‌کنیم و میزان جستجوی تقریبی هر کلمه را بدست می‌آوریم. با این کار شما می‌توانید مناسب‌ترین و هدفمندترین کلمات مرتبط با کسب و کار خود را شناسایی و فقط بر روی آن‌ها هزینه کنید.

بهینه سازی کلمات کلیدی

ما در انتخاب بهترین و موثرترین کلمات کلیدی همراه شما خواهیم بود و با دقت این کلمات را توسعه می‌دهیم.انتخاب کلمات کلیدی مناسب به طرز قابل توجهی در میزان سودآوری کمپین ادوردز شما تاثیرگذار است، اما کار ما پس از شناسایی این کلمات به پایان نمی‌رسد. زیرا ممکن است در کمپینی که راه‌اندازی کرده‌ایم، متوجه شویم که برخی از کلمات مناسب نیستند یا اینکه می‌توانیم کلمات مناسب دیگری را هم به کمپین اضافه کنیم. بنابر این نیازی نیست که نگران بهینه بودن کلمات کمپین خود باشید.

انتخاب نوع درست کلمات کلیدی

در تبلیغات گوگل ادوردز، شما می‌توانید ۳ نوع مختلف کلمه کلیدی (Broad، Exact و Phrase) انتخاب کنید. انتخاب نوع کلمه ساده و آسان است، اما اشتباه در آن می‌تواند صدها یا حتی میلیون‌ها تومان به شما ضرر بزند. البته انتخاب نوع کلمات تا حدودی به اهداف شما از تبلیغات گوگل نیز بستگی دارد. تیم ادورز گاما متناسب با هر هدفی که از تبلیغات در گوگل ادوردز دارید، با دقت نوع کلمات کلیدی شما را انتخاب می‌کند تا مطمئن باشید بیشترین بازدهی را خواهید گرفت. برای مطالعه بیشتر در این زمینه، به مقاله انواع کلمات کلیدی ادوردز ما مراجعه کنید.

قرار دادن مزایای شما انتهای تبلیغ

گوگل به ما اجازه می‌دهد تبلیغ ادورز شما را توسعه دهیم و در انتهای آن، مزایای شما را نیز معرفی کنیم. ما همواره بخش مزایا (Callouts) را نیز برای مشتریان خود اضافه می‌کنیم تا تاثیر تبلیغ افزایش پیدا کند و به علاوه، هزینه آن هم کم شود