• adsgama.com@gmail.com
 • تماس با ما: 26410617- 26410616 | (9821+)
 • دفاتر ما در ایران - ترکیه و انگلستان فعال است.

گاما برای ما تنها یک محل کار نیست. بلکه با آن زندگی می‌کنیم و دنیای دیجیتال برای ما صرفا یک شغل نیست؛ چیزیست که با آن بزرگ شده‌ایم و به خوبی آن را می‌شناسیم. سالیان سال در این زمینه تجربه کسب کرده ایم ، و در دنیای دیجیتال هر روز در حال یادگیری هستیم .

شبکه فناوری و اطلاع رسانی گاما در دیماه ۱۳۸۵  در شاخه برنامه نویسی سیستم های پیام کوتاه فعالیت های خویش را در پی گرفت . باتوجه به نیاز مشتریان اقدام به ارتقاء سرویس ها ، برنامه نویسی و پیاده سازی نرم افزار های تبلیغاتی و ارتباطی همچون سرویس ارسال پیام صوتی ، سرویس بات ساز ، سرویس افزایش آمار و رتبه شبکه های اجتماعی ، سامانه ارسال از سیم کارت ، سامانه دیجیتال مارکتینگ و  ارائه خدمات تبلیغات اینرتنتی و دیجیتال مارکتینگ نمود . ما بیش از ۲۳۱ وب سایت  شرکتی ، و خدماتی و فروشگاهی طراحی و راه اندازی کرده ایم و نیاز مشتریان را به استخدام افراد متخصص برای پشتیبانی و به روزرسانی وب سایت شان درک کرده ایم ، ما نیاز مشتری را برای معرفی وب سایت و بازاریابی اینترنتی حس کردیم و سعی کردیم  سرویس دهی و خدماتمان را براساس نیاز مشتریانمان به سمت دیجیتال مارکتینگ ، سئو ، تبلیغات اینترنتی ، تولید محتوی و وب مستری ، و خدمات برندینگ و تبلیغات اینترنتی گسترش دهیم و به دلیل مسائل تحریمهای ایران با محدودیت هایی مواجه بودیم و به همین دلیل با  کمک با شرکای تجاریمان در ترکیه و انگلستان ، توانستیم سرویس ها و خدمات را متناسب با نیاز مشتریان در حوزه خدمات گوگل ، خدمات آمازون ، و سرویس های وب مستری. تبلیغات اینترنتی و سوشیال میدیا و دیجیتال مارکتینگ،و خدمات تلفن گویا و voip و تبلیغات اینترنتی  گسترش دهیم

اکنون این شرکت با دارا بودن سه شعبه در ترکیه، انگلستان  و ایران و ۱۸ پرسنل آموزش دیده در آکادمی های بین المللی و بیش از ۱۲۰۰ نماینده و ۷۶۰ همکار فروش در سراسر جهان آمادگی ارائه خدمات در حوزه های زیر را دارد.

مارکتینگ بین المللی
خرید و فروش جنس از مارکت پلیس های معتبر بین المللی همچون آمازون , ebay دیجیکالا، ….

خدمات و تجهزیات تلفن گویا و voip و سرویس های تلفن اینترنتی، امکان کنفرانس تلفنی، صف انتظار و…

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

تبلیغات در گوگل

ما در مورد همه سرویس ها و خدمات گوگل در آکادمی گوگل آموزش دیده ایم و میتوانیم همه سرویس های مربوط به کسب و کارهای گوگل را در اختیار شما قرار دهیم

خدمات برندینگ و بازاریابی دیجیتال

خدمات تلفن بین الملل و تلفن اینترنتی بستر اين تلفن IP مي باشد بدين معني كه پيش نياز دريافت اين سرويس در اختيار داشتن اينترنت پر سرعت (ADSL, Wireless, Wimax ) مي باشد.

طراحی سایت و برنامه نویسیطراحی و پیاده سازی انواع وب سایت شرکتی،خدماتی، فروشگاهی، توریسیتی و رزرو تولید انواع نرم افزار و اپلیکیشن موبایلی، براساس استانداردهای بین المللی

نویسندگی و تولید محتوی متنی،تصویری و ویدئویی براساس استانداردهای گوگل ، مدیریت و پشتیبانی وب سایت و مدیریت شبکه های اجتماعی

ما یک مجموعه از افراد تماما گیاهخوار و حافظ محیط زیست هستیم ، که به بشقاب غذایی و سبک زندگی بدون خشونت فکر میکنیم و عمل میکنیم

ما به کارمای کائنات اعتقاد داریم و میدانیم عملکرد های خوب و بد ما در طبیعت به ما باز خواهد گشت ، به همین دلیل است که سعی میکنیم به تمام مشتریانمان انرژی مثبت بدهیم و با انرژی های مثبت مشتریانمان رشد میکنیم .

 همچنین ما می توانیم با افتخار بگوییم که هلدینگ گاما از شرکتهای  سبز و متعهد به رعایت اصول حفاظت از محیط زیست تشکیل شده است. بیش از نود درصد تمامی عملیات های اجرایی ما بدون استفاده از کاغذ صورت میگیرند. ما در این مدت تمامی سعی خود را کرده ایم که کارها را دیجیتالی و یا به صورتی انجام داده که نیازی به پرینت و استفاده بی مورد از کاغذ نباشد. ما باور داریم دنیای بدون درختان جای خوبی برای زندگی هیچ انسانی نیست.

تمام تلاش ما این است که فعالیت ها در اکثر مواقع به صورت دورکاری و برون سپاری انجام شود ، ما در خانه هایمان نیز برای انجام فعالیت های کاری مجهز هستیم و تحت یک سیستم اتوماسیون پیشرفته به هم متصل هستیم . و همین امر تیم ما را ۲۴ ساعته زنده نگه میدارد.

نماد ها و تندیس ها

افتخارات

 • دارای گواهی ثبت در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی
 • دارای مجوز فعالیت دیجیتال از مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
 • دارای لوح و برگزیده درهمایش ملی محصول ایرانی، کیفیت و استاندارد جهانی
 • دارای گواهینامه و برگزیده در همایش ملی مدیریت کارآفرینی در فن آوری اطلاعات و ارتباطات
 • دارای گواهینامه و برگزیده در همایش مدیریت هوشمند در دستیابی به تعالی سازمانی
 • عضویت در انجمن پیام کوتاه ایران
 • دارای گواهینامه همایش بازاریابی و تبلیغات از آکادمی QAL
 • برگزیده همایش مدیر ایرانی ،تولید ایرانی ، محصول برتر، رضایت مندی مشتری
 • برگزیده برتر جشنواره معرفی برترین های کسب و کار اینترنتی

ارزش ها

 • ما هر لحظه در حال یادگیری و به روز رسانی اطلاعاتمان هستیم و هرگز ادعا نمیکنیم همه چیز را میدانیم ، ما تا ابد دانش آموز دیجیتال مارکتینگ و دنیای تکنولوژی هستیم.
 • به بازی برنده-برنده اعتقاد داریم و مطمئنیم اگر در کنار ما بردی نداشته باشید باخت بزرگی برای ما خواهد بود.
 • به روش های بازاریابی منسوخ شده و پیگیری های مستمر و مزاحمت های مکرر اعتقادی نداریم ، اگه به صلاح هردویمان باشد با هم همکاری کنیم، قطعا همکاری خواهیم کرد
 • اگر بدانیم به شما و کسب و کارتان نمیتوانیم کمک کنیم با شما صادق هستیم و محترمانه شما را راهنمایی میکنیم
 • اگر بتوانیم کوچکترین کمکی به کسب و کار شما کنیم ، مسائل مالی در اولیت آخر قرار میگیرد .
 • اگر لازم باشد چیزی در کسب و کارتان تغییر کند تا رشد کنید ، حتی اگر از نظر مالی به نفع مجموعه گاما نباشد ، خود را موظف میدانیم به شما اعلام کنیم.

ماموریت ها

مهم‌ترین ماموریت آژانس تبلیغاتی گاما ، ارائه خدمات تضمین‌شده به جهت بهبود فروش، دسترسی بهتر به کاربران و برندسازی برای مشتریانش است. در این راه:

 • قدم به قدم در کنار مشتریانمان خواهیم ماند و به ایشان مشاوره خواهیم داد
 • مشتریان را در مراحل مختلف در جریان قرار می‌دهیم تا خدمات را به صورت کامل و شفاف ارائه کنیم
 • تلاش می‌کنیم با تولید محتوای باکیفیت، به مشتریان و کاربرانمان آموزش دهیم

ما یک تیم ۱۸ نفره جوان ، خلاق و عاشق تکنولوژی هستیم که هر کدام بیشتر از ۱۵ سال سابقه اینترنت مارکتینگ و فریلنسری را داریم  و  با استفاده از تجربه ها و آموخته هایمان رسانه گاما را با رویکرد تبلیغات ، فناوری و اطلاع رسانی راه اندازی کردیم ، هر کدام از اعضای تیم سرپرستی و مدیریت ده ها مجری و متخصص را برعهده دارند و براساس خواسته و نیاز مشتری به تیم خود جهت دهی میکنند ذهن ها و قلب های ما آماده پیاده سازی ایده های جدید هستند. سعی میکنیم متفاوت باشیم و متفاوت عمل کنیم و همیشه رضایت مشتری را در اولیت عملکرد خود قرار میدهیم.

پشتیبانی و آموزش

ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری نرم افزار در ادامه استقرار و را اندازی سیستم ها و به منظور حفظ کارائی سیستم ها و تداوم سرویس دهی آنها شامل موارد زیر میگردد:

۱٫آموزش نحوه استفاده از سیستم و نحوه رفع مشکلات احتمالی به کاربر

 • تهیه کتاب های الکترونیک آموزش استفاده از نرم افزار های تولیدی شرکت
 • درج راهنمای استفاده از هریک از ماژول ها در داخل نرم افزار
 • ارائه فیلم های آموزشی نحوه عملکرد سرویس ها

۲٫ برپانگهداشتن نرم افزار و رفع اشکالات بوجود آمده جهت بهره برداری مطلوب

 • پاسخگوئی تلفنی به صورت ۲۴ ساعته
 • پاسخگویی و پشتیبانی از طریق پورتال های رسمی شرکت به صورت ۲۴ ساعته
 • پشتیبانی از طریق اینترنت و با برقراری ارتباط برخط(ONLINE) با کامپیوتر کاربر و رفع اشکال آنی
 • حضور کارشناسان در محل کاربر و رفع اشکال حضوری

۳٫ انجام تدابیر ضروری به منظور حفظ و نگهداری اطلاعات و ذخیره سازی مطمئن آنها
۴٫ ارایه آخرین ویرایش های نرم افزارکه توسط تیم فنی طراحی و پیاده سازی میگردد.
۵٫ انجام عملیات تکمیلی و ارتقاء نرم افزار به منظور پاسخگوئی به نیازهای جدید

امنیت سرویس ها

 • افراد و پرسنل فنی و مدیران شبکه با احراز هویت و رعایت کلیه شرایط مجاز ورود به بخش پشتیبانی و فنی میباشند.
 • اعضای تیم تحقیق و توسعه، برنامه نویسی و طراحی از ابتدای تولید هر سیستم ، دوره های آموزش تکمیلی امنیت IT را تکمیل نموده و تمامی مطالعات و تجارب خود را در جهت امنیت تولید نرم افزارها به کار میگیرند و تمامی احتمالاتی را که ممکن است سیستم ها با آن مواجه شوند را بررسی مینمایند. اعضای تیم در طراحی تست های امنیتی به برنامه نویسان کمک میکنند در هر مرحله از تولید نرم افزار تمامی مسائل امنیتی که کاربر ممکن است با آن مواجه شود بررسی میگردد.
 • تمامی راه کارهای امنیت و نگه داری اطلاعات اعم از جدیدترین نرم افزارها و سخت افزار های امنیت تجارت الکترونیک در بخش فنی و پشتیبانی بکاربرده میشود تا به نحو احسنت از اطلاعات شرکت و کاربران محافظت شود.
 • مدیرت امنیت پایگاه داده اصلی ترین چالش مدیران سازمان و مسئولان IT شرکت میباشد دربحث امنیت داده تمامیت بدین معناست که داده ها نمی توانند توسط افراد غیر مجاز ساخته، تغییر و یا حذف گردند. تمامیت ، همچنین یکپارچگی داده ها که در بخشهای مختلف پایگاه داده ذخیره شده اند را تحت الشعاع قرارمی دهد.

تمامی سعی ما در مجموعه گاما ایجاد یک محیط صمیمی کاری پربازده بوده است. ما با همفکری و مشورت مداوم با اعضای تیم، استراتژی بلند مدت خود را بر اساس دوری از فضای صرف مدیر و کارمند، محیط های کاری خشک و بی بازده تعریف کرده ایم. این رویکرد باعث شده است در مدت کوتاهی اعضای تیم بتوانند شناخت مناسبی از جایگاه سازمانی خود، افق دید مدیریت و فضای فکری حاکم بر شرکت پیدا کنند. و در نهایت خود را جزو خانواده کوچک گاما ببینند. ما از هزینه های اضافی برای نمایش دیسیپلین غیر واقعی جلوگیری میکنیم و به شدت مخالف استفاده از نیرو و هزینه های زیاد برای جلب اعتماد مشتری هستیم ،ما امیدواریم به زودی بتوانیم با رشد و گسترش تیم خود افراد کارآمد بیشتری را جذب کرده و در کنار هم خانواده بزرگ گاما را تشکیل بدهیم.

MEHRY SAADAT

کارشناس خدمات گوگل

مهری تحصیلات خود را در آکادمی آموزشی گوگل در زمینه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ به اتمام رسانده است. او عاشق تبلیغات است و در کار خود بسیار خلاقیت دارد،مهری از همکاران بسیار خوب ما در دفتر انگلستان است.

  Hamid Karam

  مدیرعامل SMALLBRAND

  حمید مدیرعامل و موسس شرکت SMALLBRAND در شهر برایتون انگلستان است،این شرکت در زمینه خدمات تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ فعالیت میکند.

   NELLY RAD

   مدیر بخش تبلیغات و بازاریابی

   نلی فارق التحصیل رشته مدیریت بازاریابی و تبلیغات از دانشگاه انگلستان است

    SARA MORADI

    GOOGLE MARKETER

    سارا متخصص دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات در دفتر ترکیه است،او تمام دوره های مربوط به تبلیغات و مارکتینگ گوگل و فیس بوک را گذرانده و کاملا به این دو پلتفورم بزرگ تبلیغاتی مسلط است

     نیما مسعودی شرکت گاما

     نیما مسعودی

     سرپرست گویندگان

     آقای مسعودی مسئول استودیو ضبط صدا تل آوا هستند ایشان مجموعه ای از گویندگان و صداپیشگان با سابقه را در تیم خود مدیریت میکنند و تمامی صداهای خروجی را با دقت و جزئیات تنظیم و افکت میکنند

      حسین مرادی تولید محتوی و گرافیست

      حسین پروهش

      متخصص سئو و سرپرست تیم تولید محتوی

      بیش از ۱۵ نفر نویسنده و ویراستار سئو که با انواع سیستم های مدیریت محتوی وب و شبکه های اجتماعی آشنا هستند و ۵ نفر گرافیست مسلط به طراحی سوشیال مدیا با این تیم همکاری میکنند

       زهرا رادمنش کارشناس تولید محتوی و سئو

       زهرا رادمنش

       سرپرست تیم طراحی و گرافیک

       در تیم طراحی و گرافیک مجموعه ای از ۱۰ متخصص و طراح همکاری میکنند، زهرا بسیار با دقت و حوصله طراح ها و اتد ها را بررسی میکند

        طاده الکسانی

        iOS Developer

        طاده مانند اسمش همه کارهاش خاص و منحصر بفرده هیچ نمونه کار تکراری نداره سرپرست تیم برنامه نویسی اپلیکشن در مجموعه گاما است

         فریده سعادتی شرکت گاما

         فریده سعادتی

         سرپرست تیم تولید و برنامه نویسی نرم افزار

         خانم سعادتی یکی از نوابع مجموعه ماست ، او ایده های نابی برای انواع وب سایت و نرم افزار تولیدی دارد ، تخصص اصلی او برنامه نویسی تحت وب است است و او سالهاست در این حوزه تدریس میکند

          سارا مرادی ایده پرداز طراح وب و نرم افزار

          زینب مرادی

          ایده پرداز ، طراح وب و نرم افزار

          خانم مرادی مدیرعامل و موسس مجموعه گاما ، به پشتوانه تجارب و موفقیت هاشون در بسیاری از شرکت های تبلیغاتی بزرگ این شرکت را تاسیس کرده اند، ایشان دوره های فراوانی را در خصوص مدیریت و بازرگانی و تحلیل و تولید نرم افزار گذرانده اند

           مریم معینی

           سرپرست تیم اپراتوری و پاسخگویی

           خانم معینی با فن بیان عالی و مسلط به زبان انگلیسی و فارسی ، با صبر و حوصله مشتریان را راهنمایی و تیم خود را مدیریت میکند

            کرم عثمانی گرافیست شرکت گاما

            کرم عثمان اغلو

            سرپرست تیم دیجیتال مارکتینگ و وب برندینگ

            مادر کرم ایرانی است و به خوبی با اوضاع کار و بازار کار ایران آشناست ، او به تکنولوژی های تبلیغات و انواع سرویس های تبلیغات و بازاریابی بین المللی مسلط است

             Mohamed Montaser

             برنامه نویس وب و اپلیکیشن

             محمد تحصیلات آکادمیک خود را در دانشگاه های هند گذرانده است ، به زبان انگلیسی و هندی و گرجی مسلط است و اکنون در دفتر گرجستان - تفلیس در حال پیاده سازی ایده های مجموعه گاما است

              nino sakalishvili

              برنامه نویس ویندوز و اپلیکیشن

              نینو از همکاران گرجی تیم ماست ، بسیار خلاق است و در حیطه کار خود مهارت زیادی دارد ، نینو زیادی ساکت است و مدام در حال کدنویسی و خلق کردن است

               مدیرمالی شرکت گاما علی مرادی

               علی مرادی

               رئیس دفتر ایران

               آقای مرادی سرپرستی و مدیریت دفتر ایران را برعهده دارند

                بهمن شکرپور شرکت گاما

                بهمن شکری

                رئیس هیات مدیره

                بهمن یک مدیر موفق و دقیق در کار خود است ، او در ماه چندین بار به دفاتر سفر میکند و اوضاع رو از نزدیک بررسی میکند ، بهمن هیچ خطایی رو نمیپذیرد ، و تمام دغدعه او رضایت مشتریان از خدمات شرکت است

                 گاما در سراسر دنیای مجازی حضور دارد ، کسب و کار ما کاملا آنلاین اداره میشود و تمامی خدمات به صورت مکانیزه و هوشمند به مشتریان ارائه خواهد شد، ما تحت یک سیستم اتوماسیون پیشرفته به روش برون سپاری فعالیت های کاری خود را انجام میدهیم و همین امر تیم ما را ۲۴ ساعته سر زنده نگه میدارد ، دفاتر پشتیبانی و نگه داری سرور های ما در ایران ، گرجستان و ترکیه قرار دارد و متخصصین فنی به صورت ۲۴ ساعته مکانیزم عملکرد سرور ها را مانیتور میکند،ما دایما در حال تولید و به روز رسانی هستیم .

                 خدمات بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ

                 ما هر آنچه برای ارتباط موثر با کاربران دیجیتال لازم است را در اختیار شما قرار خواهیم داد. ما کمک می‌کنیم تا شما با صرف کمترین وقت و هزینه به مشتری‌های واقعی خود در دنیای اینترنت دست پیدا کنید. ما همراه شما خواهیم بود تا داستان خود را به بهترین شکل برای این مشتری‌ها بازگو نمایید. ما یک آژانس متخصص در بازاریابی دیجیتال هستیم.

                 گاما – همه آنچه در دنیای تبلیغات آنلاین امکان پذیر است…

                 با دانش و تجربه متخصصین مان، کالا و خدمات شما را به مؤثر ترین شکل ممکن به ایرانیان معرفی میکنیم

                 تمام تجربیات چندین ساله در مورد ایرانیان ، بازارهای هدف ، انواع روش های بازاریابی و تبلیغات را گرد هم آورده ایم تا موجب افزایش مشتری و ارتقای برندتان شود.

                 اعتبار ما، اعتماد مشتریان ما است...

                 ما در خصوص ارائه خدمات رویکرد متفاوتی داریم و سعی میکنیم با حفظ کیفیت خدمات و پشتیبانی ،سرویس های خود را به گونه ای ارائه دهیم تا مشتریانی که اولین بار به مجموعه ما مراجعه میکنند به عضو وفاداری تبدیل شوند که به دوستان و سایر کسب و کار ها این نوع سرویس را پیشنهاد دهند

                 اکثر مشتریان این شرکت از طریق معرفی دوستانشان عضو مجموعه گاما میشوند و بسیاری از آنها ، از ابتدای سال فعالیت تاکنون همراه ما بوده است ، این مورد فقط زمانی اتفاق می افتد که یک شرکت بتواند صادقانه با مشتریانش در ارتباط باشد و خدمات خود را براساس اصول مشتری مداری و صداقت به مشتریانش ارائه کند

                 تخصص های ما

                 تبلیغات در گوگل 80%
                 تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام 90%
                 تبلیغات محلی و لوکال 70%
                 دیجیتال مارکتینگ 100%
                 وب برندینگ 100%

                 ما با مشتریان‌مان هرروز در ارتباطیم و آنها را جدای از مشتری بودن می‌شناسیم و برای آنها مثل یک دوست وقت می‌گذاریم. ما معتقدیم یک آژانس خوب باید علاوه بر تحویل کار با کیفیت در زمان مناسب،‌ بتواند به درستی با تیم مشتری ارتباط برقرار کند و بتواند با پیدا کردن دید صحیحی نسبت به صنایع مختلف، مشتریان خوبی را هدف بگیرد و با بهره‌گیری از کانال‌های صحیح، آنها را به سمت شرکت مشتری جذب کند.
                 ما با پیاده سازی اصول CRM و خلق نرم افزارها و راه کارهای جدید درپی ایجاد پل ارتباطی محکم با مشتریان خود هستیم ، تا هر گونه ایراد و نقص احتمالی را بدین صورت برطرف و پذیرای پیشنهادات و انتقادات تمامی مشتریان خود باشیم و بر پایه آن ، واحد روابط امور با مشتریان به صورت جدی و پیگیر، جوابگوی ۲۴ ساعته هرگونه مطلبی از سوی مشتریان میباشد .

                 اصلی‏ترین آرمان و آرزوی ما ، بر آورده کردن نیازهای مشتریان با بالاترین استاندارد‏‏های کیفیت می‏باشد. همه مدیران و پرسنل خود را در برابر یکایک مشتریان مسئول و موظف به ارائه بهترین و با کیفیت ‏ترین خدمات به آنان می‏دانند.

                 231
                 وب سایت
                 13
                 نرم افزار

                 افتخارات

                 54321
                 کاربر
                 985
                 خدمات دیجیتال

                 یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.

                 باماتماس بگیرید