در پشت صحنه این سایت چه کسانی قرار گرفته اند؟

بله، شما همینک در حال مشاهده سایت ما هستید. شاید نمیدانید که ما که هستیم و چگونه کار خود را آغاز کردیم.

ما در یکم دیماه ۱۳۸۵ در زمینه برنامه نویسی سیستم های تبلیغاتی کوتاه و تولید نرم افزار گاما پیامک خدمات خود را آغاز کردیم ، ارائه خدمات پشتیبانی قوی و تداوم همکاری با بیش از 33000 کاربر و 1200 نماینده این مجموعه انگیزه ای شد برای ارتقا سرویس ها و محصولات به سمت تبلیغات هدفمند و دیجیتال مارکتینگ  ، ما بیش از ۲۳۱ وب سایت شرکتی ، و خدماتی و فروشگاهی طراحی کردیم و بیش از 21 کسب و کار را از نقطه صفر تا رسیدن به درآمد آنلاین پشتیبانی کرده ایم ، ما نیاز مشتری را به انجام تبلیغات هدفمند حس کردیم و سعی کردیم سرویس دهی و خدماتمان را براساس نیاز مشتریانمان به سمت تبلیغات نتیجه محور گسترش دهیم ، اکنون با دارا بودن چهار شعبه در ترکیه، انگلستان ، استرالیا و ایران و پرسنل آموزش دیده در آکادمی های بین المللی و بیش از ۱۲۰۰ نماینده و ۷۶۰ همکار فروش در سراسر جهان، آماده هستیم تا کسب و کارتان را رشد دهیم ،با تکیه بر توانایی ها و تجربیاتمان میتوانیم برای شما کمپین های تبلیغات نتیجه محور ایجاد کنیم تا از سرمایه گذاری خود از تبلیغات نتیجه بگیرید ، ما با بسیاری از کسب و کارهای فارسی زبان در خارج از ایران همکاری داشته ایم ، بسیاری از کسب و کارهای ایرانی ما را میشناسند و سالهاست در کنار ما هستند ، برای بسیاری از برندها و بیزینس ها در انگلیس و استرالیا کمپین های تبلیغات موفق ایجاد کرده ایم .

میدانیم چطور بازار هدف مناسب با سرویس و خدمات را دسته بندی کنیم و هر سرویس و خدمات را چطور به مخاطبان معرفی کنیم .برای بودجه ای که هر کسب و کار برای تبلیغ کنار میگذارد دلسوزانه وقت میگذاریم تا بهترین نتیجه را دریافت کند، برای هر مدل کسب و کار پیشنهاد متفاوتی را  متناسب با نوع خدمات ارائه میکنیم ، ما همیشه برای چالش های جدید و یادگیری مهارت های جدید دیجیتال مارکتینگ آماده ایم!

مشاهده خدمات و سرویس های ما

ما خودمان را برای خلاقیت، علم، پیشرفت و خدمات عالی آماده کردیم.

ما یک تیم جوان ، خلاق و عاشق تکنولوژی هستیم که هر کدام بیشتر از ۱۵ سال سابقه فعالیت به صورت فریلنسری و آنلاین داریم و با استفاده از تجربه ها و آموخته هایمان رسانه گاما را با رویکرد تبلیغات ، فناوری و اطلاع رسانی راه اندازی کردیم ، هر کدام از اعضای تیم سرپرستی و مدیریت ده ها مجری و متخصص را برعهده دارند و براساس خواسته و نیاز مشتری به تیم خود جهت دهی میکنند ذهن ها و قلب های ما آماده پیاده سازی ایده های جدید هستند. سعی میکنیم متفاوت باشیم و متفاوت عمل کنیم و همیشه رضایت مشتری را در اولیت عملکرد خود قرار میدهیم.

ما عاشق کارمون هستیم

ما کارمون رو خیلی دوست داریم، این که رشد شما رو ببینیم و این رشد رو حس کنیم. و رضایت شما از کار و رونق کسب و کارتون ، به ما حس بهتری میده

ما خلاق هستیم

ما قبل از شروع هر کاری تحقیق میکنیم ، اگر قبلا انجام شده باشد برای پیدا کردن نقاط ضعف و قوت آن تلاش میکنیم که منحصر به فرد و خلاق باشیم و اگر قبلا انجام نشده باشد تلاش میکنیم که به بهترین شکل آن را انجام دهیم

به کارمون 100% تعهد داریم

ما به کارمون تعهد داریم. تمام تلاشمون رو میکنیم که بهترینمون رو به شما نشان بدیم. از تمامی مسیرها استفاده میکنیم تا به هدف مشترک که بهینه سازی تبلیغات شما و رشد کسب و کارتون  باشه برسیم. و به اعتمادی که به ما دارید متعهد هستیم.

به روز با بینش جهانی

هر ثانیه به چشم برهم زدنی یک سرویس دیجیتال تولید میشود ، الگوریتم های موتور های جستجو و شبکه های اجتماعی دایم در حال تغییر هستند ، ما همیشه در حال آموزش هستیم.

روی ما حساب کنید

دوست داریم روی ما حساب کنید، حرفمان را قبول داشته باشید و به تخصص ما در این زمینه اعتماد کنید. هرچند همیشه مشتاقانه منتظر نظرات شماییم به ما اعتماد کنید تا به نتیجه دلخواهتان برسید

ما خستگی ناپذیریم

کار کردن در فضای آنلاین چالش های خودش را دارد ، ساعت ها پشت میز نشستن و تلاش برای نتیجه سخت نیست ، اما به شما قول میدهیم دست از تلاش برنخواهیم داشت

تیم دیجیتال مارکتر گاما

ما در خصوص ارائه خدمات رویکرد متفاوتی داریم و سعی میکنیم با حفظ کیفیت خدمات و پشتیبانی ،سرویس های خود را به گونه ای ارائه دهیم تا مشتریانی که اولین بار به مجموعه ما مراجعه میکنند به عضو وفاداری تبدیل شوند که به دوستان و سایر کسب و کار ها این نوع سرویس را پیشنهاد دهند

اکثر مشتریان این شرکت از طریق معرفی دوستانشان عضو مجموعه گاما میشوند و بسیاری از آنها ، از ابتدای سال فعالیت تاکنون همراه ما بوده اند، ما با مشتریانمان هرروز در ارتباطیم و آنها را جدای از مشتری بودن می‌شناسیم و برای آنها مثل یک دوست وقت می‌گذاریم.

ما یک مجموعه از افراد وگان و حافظ محیط زیست هستیم و ما به کارمای کائنات اعتقاد داریم و میدانیم عملکرد های خوب و بد ما در طبیعت به ما باز خواهد گشت ، به همین دلیل است که سعی میکنیم به تمام مشتریانمان انرژی مثبت بدهیم و با انرژی های مثبت مشتریانمان رشد میکنیم .

یش از نود درصد تمامی عملیات های اجرایی ما ،بدون استفاده از کاغذ صورت میگیرند. سعی میکنیم کارها را دیجیتالی و یا به صورتی انجام دهیم که نیازی به پرینت و استفاده بی مورد از کاغذ نباشد. چرا که باور داریم دنیای بدون درختان جای خوبی برای زندگی هیچ انسانی نیست.

تمام تلاش مان این است که فعالیت ها در اکثر مواقع به صورت دورکاری و برون سپاری انجام شود ، ما در خانه هایمان نیز برای انجام فعالیت های کاری مجهز هستیم و تحت یک سیستم اتوماسیون پیشرفته به هم متصل هستیم . و همین امر تیم ما را ۲۴ ساعته زنده نگه میدارد.

هر زمان نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید  از طریق واتس آپ ، اسکایپ ، تلگرام و چت آنلاین سایت  24 ساعته پاسخگوی شما هستیم!