• adsgama.com@gmail.com
  • تماس با ما: 26410617- 26410616 | (9821+)
  • دفاتر ما در ایران - ترکیه و انگلستان فعال است.

تماس امن

سرویس تماس امن چیست

تماس امن که یکی از سرویس های جدید ارائه شده توسط شرکت گاما است به کاربران امکان می دهد بدون دیدن شماره تلفن همدیگر باهم تماس برقرار کنند. در حقیقت از طریق این سرویس کاربران به هنگام تماس شماره همراه یکدیگر را نمی‌بینند و تماس آنها از طریق یک شماره ثابت عمومی برقرار می‌شود.

استفاده از تماس امن یکی از کاراترین و در عین حال کم هزینه ترین روش های افزایش امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران به هنگام برقراری تماس می باشد که به همین علت با استقبال گسترده ای روبه رو شده است، امروزه قشر عظیمی از جامعه علاوه بر دارا بودن تلفن همراه هوشمند عضو حداقل یک و یا چند شبکه اجتماعی هستند و از این طریق با دوستانشان در ارتباط هستند. بعضی از افراد در شبکه های اجتماعی شان از عکس های شخصی استفاده می کنند و قطعا تمایلی به دیده شدن این عکس ها توسط افرادی به جز مخاطبین خود ندارند. برقراری تماس از روش معمولی و غیر امن می تواند باعث شود افراد به شماره تلفن و در نتیجه حساب های کاربری شخص تماس گیرنده دسترسی پیدا کنند و مزاحمت های احتمالی را در پی داشته باشد.

برای درک بهتر عملکرد این سرویس توجه شما را به مثال زیر جلب می کنیم:

پس از اجرا و به راه انداری تاکسی تلفنی های هوشمند گزارشات زیادی مبنی بر ایجاد مزاحمت توسط رانندگان برخی از این سرویس ها برای مسافرین خانم منتشر شد و به همین علت برخی از این تاکسی سرویس های هوشمند امکان تماس امن را برای ارتباط بین مسافرین و رانندگان فعال کرده اند، بدین صورت که راننده و مسافر بدون دیدن شماره تلفن همدیگر و از طریق یک تلفن ثابت باهم تماس برقرار می کنند.

چه افرادی می توانند از تماس امن استفاده کنند؟

این سرویس می تواند در کسب و کارهایی مورد استفاده قرار گیرد که حفظ حریم شخصی کاربران برایشان حائز اهمیت می باشد، به عنوان مثال می توان تاکسی های آنلاین را نام برد، به این صورت که در حین برقراری تماسی بین درخواست دهنده سفر (مسافر) و راننده تاکسی شماره ی شخصی این افراد برای هیچ کدام از دو طرف قابل رویت نمی باشد.

چه شماره خطی در حین برقراری تماس امن برای طرفین به نمایش در می آید؟

با توجه به فراهم شدن امکانات فنی در تیم تل آوا در حال حاضر شماره ی تماس به صورت عمومی بوده و امکان واگذاری خط اختصاصی به دلایل مخابراتی امکان پذیر نیست.

آیا فعال سازی تماس امن هزینه جداگانه ای در پی دارد؟

خیر ، سرویس تماس امن هم یکی از امکانات سامانه تل آوا می باشد که راه اندازی آن برای کاربران وب سرویس هزینه ای نخواهد داشت

تعرفه های استفاده از سرویس تماس امن به چه میزان است؟

تعرفه های این سرویس جدید ارائه شده از سامانه پیام صوتی تل آوا همانند سایر سرویس های این سامانه می باشد. برای مشاهده تعرفه ارسال نوع پنل خود کلیک کنید

MakeSecureCall

از طریق این متد میتوان با دو شماره تلفن نا مشخص بدون شماره آنها تماس برقرار کرد

ورودی ها

نام نوع شرح
UserName String نام کاربری شما در سامانه تل آوا
Password String رمز عبور شما در سامانه تل آوا
srcNumber String شماره مبدا
dstNumber String شماره مقصد
holdMessageId int آیدی پیام جهت انتظار
serverId int کد سرور ارسال کننده پیام

خروجی ها

مقدار خروجی عنوان خروجی
نام کاربری یا رمزعبور صحیح نیست
کد سرور صحیح نیست
اعتبار کافی نیست، به ازای هر درخواست باید ۱۰۰۰ تومان اعتبار در حساب وجود داشته باشد
کد پیام انتظار صحیح نیست
عدم فعالسازی تماس امن
۰ خطا در زیر ساخت
دریافت نمونه کد

به کمک بیشتری نیاز دارید ؟

باماتماس بگیرید