تبلیغات نتیجه محور در واتس آپ ، تبلیغاتی که صد در صد نتیجه میدهد !

چرا باید از واتس آپ در کسب و کارتان استفاده کنید !

واتس‌اپ ماهانه ۱/۵ میلیارد کاربر فعال دارد و مطالعات نشان می‌دهند که ۹۸ درصد پیام‌ها باز و خوانده می‌شوند و ۹۰ درصد آن‌ها تنها در سه ثانیه اول پس از دریافت باز می‌شوند. همچنین ۸۴ درصد اشتراک‌گذاری‌های آنلاین اکنون از طریق کانال‌های خصوصی اپ‌های پیام‌رسان انجام می‌شوند.

کاربران واتس اپ، برخلاف بسیاری از شبکه های اجتماعی، تمایل زیادی به برقراری ارتباط با برندهای گوناگون از طریق این پلتفرم دارند. براساس گزارش تیم توسعه شبکه فیس بوک، 67درصد از کاربران واتس اپ علاقه بالایی به ارتباط با شرکت ها از طریق این پلتفرم به جای انواع دیگر راه های ارتباطی دارند. همچنین 53درصد از کاربران نیز اذعان کرده اند علاقه مند خرید از برندهای دارای تیم پشتیبانی در واتس اپ هستند.

تبلیغات در واتس اپ

تبلیغات در واتس آپ چگونه انجام میشود؟

در این روش تبلیغات در واتس آپ از طریق کمپانی فیس بوک و پنل فیس بوک بیزینس انجام میشود ،پرداخت هزینه تبلیغات تنها به ازای تماس ، ارسال پیام یا کلیک روی دکمه واتس آپ خواهد بود.

  • تبلیغات در واتس آپ نوعی از تبلیغات است که فیس‌بوک، کمپانی مالک واتس آپ ، برای شما انجام می‌دهد. اگر واتس آپ شما در حالت Business باشد،میتوانیم کمپین تبلیغاتی شما را براساس تماس مخاطبین یا پیام در واتس آپ راه اندازی کنیم.

  • فیس‌بوک اجازه می‌دهد که کمپین تبلیغاتی شما را برای جامعه هدف دلخواه و با انتخاب تارگت دقیق تنظیم و مدیریت کنیم . بدین معنی که آن دسته از کاربران و مخاطبان که از پلتفورم های فیس بوک ، اینستاگرام و واتس آپ استفاده میکنند و تابه‌حال شما را ندیده‌اند، تبلیغ شما را مشاهده کنند.

  • شما میتوانید اکانت واتس آپ خود را به پیج فیس بوک و اینستاگرام خود متصل کنید یا کاتالوگ محصولات خود را در واتس آپ به نمایش بگذارید، واتس آپ بیزینس امکانات زیادی مانند امکان ثبت آدرس سایت ، ساعت کار و آدرس فروشگاه را ثبت کنید.

تبلیغات در واتس آپ

تبلیغات واتس آپ در کجا دیده و منتشر میشود ؟

Facebook Stories

مکان نمایش تبلیغات در واتس آپ Facebook Stories

Facebook Marketplace

تبلیغات نتیجه محور در واتس آپ

Instagram Explore

تبلیغات در Instagram Explore advertising

Instagram feed

Instagram feed-تبلیغات در واتس آپ

Facebook News Feed

تبلیغات نتیجه محور در واتس آپ

تبلیغات نتیجه محور در واتس آپ چگونه انجام میشود ؟

ما تبلیغات نتیجه محور شما را در پلتفورم فیس بوک و با توجه به ماهیت کمپین تبلیغاتی شما ایجاد میکنیم ، شما به ازای نمایش تبلیغاتتان هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد ،  پرداخت هزینه تنها به ازای تماس یا ارسال پیام در واتس آپ خواهد بود.

تبلیغات هدفمند در اینستاگرام و فیس بوک

مخاطبان خود را, خودتان انتخاب کنید.

با استفاده از گزینه های دقیق هدف گذاری ما, تبلیغات خود را دقیقا به مخاطب مورد نظرتان برسانید

آیا تبلیغات در واتس آپ مناسب کسب‌‌و‌کار شماست ؟

تبلیغات نتیجه محور در واتس آپ

اگر کسب و کار خارج از ایران دارید یا میخواهید کسب و کارتان را به مارکت خارج از ایران معرفی کنید این سرویس بیشتر مناسب شماست ، اما برای کسب و کارهایی که داخل ایران میخواهند تبلیغات داشته باشند هم از طریق لیست ویژه و دیتابیس اختصاصی داریم ، برای استفاده از این سرویس تبلیغاتی میبایست :

  • واتس آپ بیزینس داشته باشید

  • در فیس بوک حساب تجاری داشته باشید
  • ایده تبلیغاتی داشته باشید !

نحوه سفارش تبلیغات در واتس آپ