تبلیغات نتیجه محور و پرداخت به ازای نتیجه

اینجا نتایج حرف اول را میزند !

صادقانه و نتیجه محور شما را در مسیر رشد و شکوفایی کسب و کارتان همراهی میکنیم

در تبلیغات نتیجه محور یا CPA شما تنها به ازای اتصال به مشتریان هدف و فعالیت کاربر هزینه پرداخت خواهید کرد ، در این نوع سرویس هزینه های بازاریابی و نمایش کاملا به عهده ما خواهد بود و شما به ازای هر Action هزینه پرداخت خواهید کرد.

تبلیغات نتیجه محور CPA

تبلیغات نتیجه محور یعنی ما از ۰ تا ۱۰۰ تبلیغات را انجام می دهیم، شما بابت هر کسی که از طریق تبلیغات ما با شما تماس گرفت، اپلیکیشن شما را نصب کرد، از شما وقت رزرو کرد و یا به هر نوع دیگری به شما مراجعه کرد به ما هزینه پرداخت می نمایید.

CPA= هزینه تبلیغات ÷ تعداد نتیجه کسب شده

تماس با ما

تبلیغات نصب اپلیکیشن AnyKPI

Cost Per Install (CPI)

تبلیغات نصب اپلیکیشن AnyKPI

تبلیغات برای اپلیکیشن ها و پرداخت هزینه به ازاء هر نصب انجام شده. با این تفاوت که سیستم تحلیل ما با توجه به هدف نهایی شما بوسیله تمامی شبکه های نصب اپلیکیشن و همچنین شبکه های اجتماعی، با کیفیت ترین کاربران قابل دستیابی را برای شما جذب می نماید.

تبلیغات و پرداخت به ازاء هر کلیک

Cost Per Click

تبلیغات و پرداخت به ازاء هر کلیک

در این مدل تبلیغات ، تبلیغ‌دهنده تنها در صورتی هزینه پرداخت می‌کنند که کاربر روی آگهی تبلیغاتی کلیک یا به عبارت دیگر آن را لمس کرده باشد. در این نوع تبلیغات هیچ هزینه ای برای نمایش تبلیغ ،پرداخت نمیکنید.

تبلیغات و پرداخت به ازاء هر مشتری احتمالی جذب شده

Cost Per Lead Advertising

تبلیغات و پرداخت به ازاء هر مشتری احتمالی جذب شده

ما تبلیغات شما را درفضای دیجیتال توزیع نموده و مخاطبین را به تکمیل فرم برای دریافت خدمت یا محصول شما دعوت می کنیم. سپس بابت هر فرم تکمیل شده یا شماره تماس،ایمیل ،موبایل جمع آوری شده هزینه دریافت میگردد.

تبلیغات فروش محصول

Cost per Order

پرداخت به ازای فروش محصول

اگر محصولی برای فروش به صورت آنلاین دارید ، ما تبلیغات محصول شما را به صورت آنلاین انجام میدهیم و شما فقط به ازای هر سفارش یا فروش هزینه پرداخت میکنید

افزایش ثبت نام وب سایت،خبرنامه،نرم افزار

Cost per Singup

افزایش ثبت نام وب سایت،خبرنامه،نرم افزار

بازاریابی و نمایش تبلیغات شما و پرداخت فقط به ازای هر ثبت نام

تبلیغات و پرداخت به ازای هر تماس تلفنی جذب شده

Cost Per Phone Call Advertising

تبلیغات و پرداخت به ازای هر تماس تلفنی جذب شده

ما تبلیغات شما را در شبکه های اجتماعی، گوگل و پیام رسان ها انجام می دهیم. سپس هر کسی که از طریق این تبلیغات با شما تماس تلفنی موفق برقرار کرد از شما هزینه دریافت می‌گردد.

تبلیغات و پرداخت به ازای هر بازدید کننده مکان فیزیکی

Cost Per Visitor

تبلیغات و پرداخت به ازای هر بازدید کننده مکان فیزیکی

ما تبلیغات شما را در بزرگترین پلتفورم های تبلیغاتی انجام میدهیم و شما به ازای هر کلیک روی لوکیشن و بازدید کننده حضوری هزینه پرداخت میکنید

برای کسب و کارهای خارج از ایران

سرویس های تبلیغات نتیجه محور که  برای کسب و کارهای خارج از ایران فعال است شامل سرویس افزایش تماس تلفنی و پیام ، سرویس افزایش مراجعه کننده و ویزیتور فروشگاه ، و افزایش فروش محصول و پرداخت به ازای سفارش ، میباشد

تماس با ما

راه کار های اختصاصی پزشکی زیبایی و گردشگری

جذب مسافر/ توریست / مهاجر

Tourism Leads Generation
در این نوع تبلیغات ما برای تور،اقامتگاه،آژانس گردشگری ،سمینار ، خرید ملک ، مهاجرت و… مشتری بالقوه جذب می کنیم و شما به ازاء هر مسافر/ مهاجر جذب شده هزینه پرداخت می نمایید.

پرداخت به ازای جذب بیمار کلینیک

Medical & Clinics Marketing Services
در این سرویس ما برای کلینیک شما بیمار جذب می کنیم و شما به ازاء هر بیمار بالقوه جذب شده هزینه پرداخت می نمایید.

جذب مشتری بین المللی

Foreign Leads Generation
جذب مشتری خارج از کشور برای هرگونه سرویس B2C، B2B، توریسم درمانی و… از جمله اهداف این سرویس می باشد. ما برای شما مشتریان احتمالی از خارج از کشور جذب می نماییم و شما بابت هر مشتری احتمالی هزینه پرداخت می نمایید.

شبکه های همکار برای تبلیغات نتیجه گرا

Slide Boost Sales Drive online purchases, Drive sales online, in app, by phone, or in store MORE INFO marketing objective Store Traffic Drive visits to your physical stores by showing ads to people who are nearby. MORE INFO Video Views Get more people to view your video content. MORE INFO App Promotion Get more installs and interactions for your app MORE INFO Leads & sign ups Get leads and other conversions by encouraging customers to take action MORE INFO Website Traffic Get the right people to visit your website MORE INFO

ما آماده شنیدن داستان کسب و کار شما هستیم.. برایمان بگوئید از کجا شروع کردید ، چه چالش هایی را گذرانده اید ، چه محصول یا خدماتی ارائه میکنید و چه نتیجه ای میخواهید ؟

ما سراپا گوشیم و منتظریم تا پیام های بیش‌تری از شما دریافت کنیم ! تیم دیجیتال مارکتینگ در سریعترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی میکنند تا راه کار های متفاوت و متمایزی را به شما اعلام کنند.