با سرویس تبلیغات در لینکدین در میان حرفه ای ها دیده شوید!

آمارها نشان می‌دهد از هر ۵ نفر از کاربران لینکدین، ۴ نفر در تصمیمات تجاری نقش دارند!
در واقع اکثر این کاربران، از شاغلان حرفه‌ای کسب‌وکارها هستند و در نتیجه، تبلیغات حرفه‌ای در این شبکه اجتماعی بهتر از سایر رسانه‌های تبلیغاتی کارایی داشته و به نتیجه می‌رسد.
این موضوع به ویژه برای خدمات B2B صادق است. اگر خدمات کسب‌وکار شما در این دسته قرار دارد، شک نکنید “تبلیغات در لینکدین” بهترین نتیجه برای بازاریابی کسب‌وکارتان را به همراه دارد.
تیم تخصصی گاما تبلیغ شما را به صورت کاملا تخصصی در لینکدین به کاربران ایرانی نشان می‌دهد تا مورد توجه متخصصان و کارشناسان ایرانی قرار بگیرید. مجموعه ما برای اولین بار در ایران می‌تواند به صورت تخصصی تبلیغات شما را در سراسر لینکدین به نمایش بگذارد و برند شما را برای متخصصان به شهرت برساند.

تبلیغات در لینکدین
تبلیغات در لینکدین

قبل از اینکه بخواهیم در مورد تبلیغات در لینکدین صحبت کنیم، بهتر است ابتدا در مورد خود لینکدین صحبت کنیم، کمی در مورد پیشینه این شبکه اجتماعی و هدف هایی که دنبال می کند.
لینکدین چیست؟

لینکدین یکی از شبکه های اجتماعی محبوب است که به صورت تخصصی بر روی فعالیت‌های تجاری و اشتغال محور متمرکز شده است. طبق آخرین آمار منتشر شده (در ماه می 2018؛ مصادف با پانزدهمین سالروز شروع به فعالیت لینکدین) این شرکت بیش از 562 میلیون کاربر دارد. کاربران لینکدین می‌توانند پروفایل تخصصی و شغلی خود را ایجاد کنند و یا به عنوان کارفرما در میان کاربران متخصص به دنبال نیروی کار با مشخصات مورد نظر خود باشند و یا از بخش تبلیغات لینکدین ، آگهی استخدام خود را منتشر کنند.

تبلیغات در لینکدین برای دستیابی هدفمند به مخاطبان متخصص و همچنین جهت ایجاد کمپین‌های B2B بسیار مؤثر است. همانطور که گفتیم، کاربران لینکدین را افراد متخصص و حرفه‌ای و نیز صاحبان کسب و کارها در حوزه‌های مختلف تشکیل می‌دهند. پس مطمئن باشید که بودجه تبلیغات لینکدین شما صرف آگاه‌سازی و جذب مخاطبان حرفه‌ای می‌شود!

با تبلیغ در لینکدین‌ ، برند اورنس Brand Awareness کسب‌وکار شما به سرعت افزایش مي‌یابد و در ازای این بازدهی، هزینه کاملا معقولی می‌پردازید.

چه نوع تبلیغاتی در لینکدین انجام میشود ؟

تبلیغات در لینکدین به شما اجازه می‌دهد تا در صفحه فید، نوارهای کناری و پیام‌های شخصی کاربران هدف نمایش داده شوید. در حال حاضر لینکدین امکان ساخت چهار نوع کمپین تبلیغاتی را به شما می‌دهد. بنا به هدف کمپین و محتوا می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

تبلیغات متنی و محتویی و بنری در لینکدین
ارسال پیام تبلیغاتی در لینکدین
Advertising and Dynamics on LinkedIn
بله ما مشکل عدم امکان انتخاب کشور ایران را پنل تبلیغ لینکدین را با انتخاب گروهها و شرکتهای ایرانی برطرف کرده ایم

هزینه تبلیغات در لینکدین مانند تبلیغات گوگل و فیسبوک بصورت دقیق قبل از شروع کمپین قابل محاسبه نیست ؛ ازآنجاکه شما با سایر تبلیغ‌کنندگان برای کلیک و نمایش تبلیغات رقابت می‌کنید، هزینه‌ای مشخص برای تبلیغات وجود ندارد. درواقع تبلیغات در لینکدین به‌شیوه حراجی و مزایده است.
دو گزینه برای تنظیم قیمت‌ها وجود دارد:

CPC یا پرداخت به ازای هر کلیک: شما حداکثر میزان تمایل به پرداخت در هر کلیک را مشخص کرده (برای مثال: ۳ دلار برای هر کلیک) و یک بودجه روزانه برای هزینه‌های بیشتر تعیین می‌کنید.
هزینه هر ۱۰۰۰ نمایش تبلیغ (CPM): شما هزینه‌ای را برای هر ۱۰۰۰ بار تبلیغ مشخص می‌کنید؛ تعداد کلیک‌ها اهمیتی ندارد. اگر تعداد دفعاتی که آگهی تبلیغاتی شما نشان داده می‌شود از تعداد کلیک بیشتر باشد، گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

شما می‌توانید با درنظرگرفتن هدف کمپین خود هزینه‌ها را به دو روش کنترل کنید:

1. بودجه‌بندی (حداکثر مبلغی که می‌خواهید در روز خرج کنید)؛
2. تنظیم قیمت‌ها (حداکثر مبلغی که می‌خواهید برای هر کلیک یا هر ۱۰۰۰ بازدید پرداخت کنید)

تبلیغ لینکدین یک تبلیغ B to B می باشد . تبلیغات در لینکدین با توجه به سطح بالای کاربران و حضور گروه های کاری به صورت بهینه تری صورت می گیرد و هزینه کلیک و نمایش از تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام بیشتر است.

لینکدین یک سوشیال مدیا مختص افراد حرفه ای و کسب و کارها می باشد که فضایی به مراتب حرفه ای تر از سایر رسانهای اجتماعی دارد. لینکدین بخاطر فیلتر نشدن و نداشتن فضای سیاسی و مبتذل خود را از سایر رسانهای اجتماعی برای کسب و کارها در ایران شاخص کرده است. در کل تبلیغ لینکدین بدرد بیزینسهایی می خورد که کالا و خدمات خود را نه به مصرف کننده نهایی بلکه به کسب وکارهای دیگر تمایل دارند که معرفی کنند. به اصلاح این سوشیال مدیا بدرد کسب و کارهای B to B میخورد

حداقل بودجه تست کمپین اول تبلیغات در لینکدین 300 دلار است است.

خدمات تبلیغات در لینکدین ما شامل 20درصد کارمزد خواهد بود که با‌توجه‌به قیمت دلار روز برای شما محاسبه خواهد شد. گفتنی است که این کارمزد در راستای ارائه تنظیمات تبلیغات در لینکدین از شما دریافت می‌شود. ارسال گزارش‌های روزانه از وضعیت کمپین، ارائه مشاوره تخصصی درباره انتخاب محتوا، جامعه هدف و میزان بودجه مناسب و تحلیل کمپین ازجمله خدمات ما به شماست.

تبلیغات لینک دین انواع مختلف دارد که میتواند بصورت متنی، عکس یا ویدیو نمایش داده شود. یکی از انواع تبلیغات لینکدین نمایش پست اسپانسری در بین پستهای افرادی است که مخاطب شما با اختیار دنبال میکند. یکی دیگر از انواع تبلیغ تبلیغی است که بصورت پیشنهاد در سمت راست صفحه لینکدین به شما نشان داده مشود. و درنهایت یک نوع تبلیغ مخبوب لینک دین فرستادن پیغام یتبلیغاتی بصورت متن به دیتا بیسی از لینک دین است که شما انتخاب میکنید و شما میتوانید در کمتر از 1 دقیقه پیغامی مستقیم در فضای لینکدین به مخاطبان خود ارسال کنید
عکس شما باید فرمت jpg . یا png و با حجم کمتر از 5 مگابایت باشد و مهمترین نکته سایز عکس هست که باید بصورت عرضی و ابعاد 248*474 پیکسل طراحی شده باشد
بله . شما به ما دسترسی ادمین به پیج لینکدین خود داده و ما یکی از پست های صفحه بیزینسی شما را با لوگوی خودتان تبلیغ میکنیم
 • کاربران هدف را براساس موقعیت جغرافیایی، عنوان شغلی، رشته، شرکت، حوزه کاری، دانشگاه و… انتخاب کنید و تبلیغ خود را به آن‌ها نشان دهید.
 • شما در لینکدین قادر هستید که تبلیغ محصول یا خدمات خود را تنها برای افرادی که در رشته و یا شغل خاصی محصول به تحصیل و یا کار هستند نمایش دهید
 • لینکدین به علت برخورداری از کاربران متخصص قادر است تا شهرت برند شما را بر اساس ارتباط با کاربران با سرعت بسیار بالاتری نسبت به روش‌های سنتی افزایش دهد.
 • لینکدین قادر به تنظیمات بسیار بالایی برای مدیریت بهینه تبلیغات است. با استفاده از این تنظیمات شما قادر هستید تا محدوده مکانی و حتی زمانی مشخصی را برای نمایش تبلیغات خود تنظیم کنید.
 • لینکدین این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا تعداد ورود کاربران مختلف به تبلیغاتتان را مشاهده کنید. این آمار به شما امکان می‌دهد تا تبلیغات خود را برای نتیجه گیری بهتر تغییر دهید.

تبلیغات در لینکدین چه مزیتی برای کسب و کار شما دارد ؟

 • تبلیغات در لینکدین یکی از هدفمندترین نوع تبلیغات دیجیتال است.

 • تبلیغ در لینکدین موجب افزایش لید فروش شبکه سازی و ایجاد مخاطبان هدفمند میشود

 • تبلیغ در لینکدین، شهرت برند شما را با سرعت بسیار زیادی افزایش می‌دهد.
 • پلتفرم تبلیغاتی لینکدین، آمار تعامل کاربران با تبلیغات شما را به صورت دقیق نمایش می‌دهد و باعث افزایش بازدید از صفحه کسب و کار شما خواهد شد

 • تبلیغات در لینکدین رتبه و ترافیک سایت شما را افزایش خواهد داد.

 • با تبلیغات در لینکدین میتوانید فروش محصولات و خدمات B2B را افزایش دهید

تبلیغات در لینکدین را به تیم متخصص لینکدین مارکتینگ بسپارید !

اگر سوالی دارید از طریق واتس آپ،تلگرام یا اسکایپ با ما تماس بگیرید