تبلیغات در اینستاگرام یک تبلیغ هوشمندانه است تبلیغات در اینستاگرام با تضمین موفقیت و دریافت نتیجه

چرا باید در اینستاگرام تبلیغ کنیم؟

هزینه کم بازدهی بالا

با تبلیغات در اینستاگرام میزان آگاهی از برند یا Brand Awareness کسب و کار شما افزایش میابد پرداخت هزینه به ازای فعالیتی است که کاربر روی آگهی شما انجام میدهد و هرچه تبلیغاتتان خلاقانه تر باشد و بازار هدفتان مناسب تر باشد هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد

همانجایی دیده شوید که مشتریان شما هستند

اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در بسیاری از کشورهاست، شما میتوانید بازار هدف نمایش تبلیغات در اینستاگرام را به یک خیابان یا کدپستی و لوکشین محدود کنید ، یا مخاطبانتان را براساس جنسیت ، سن ، علاقه مندی و رفتار و زبان دستگاه تفکیک کنید .

تبلیغات نتیجه محور

تبلیغات در اینستاگرام یک نوع تبلیغات نتیجه محور هست ، میخواهید مخاطبانتان بعد از تماشای تبلیغ شما چه کاری انجام دهند ؟ با شما تماس بگیریند وارد وب سایت شما شوند یا با پیج اینستاگرام شما تعامل کنند.شما به ازای دریافت نتیجه دلخواهتان هزینه پرداخت میکنید

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام چیست ؟

 • تبلیغات اسپانسر اینستاگرام نوعی از تبلیغات در اینستاگرام است که فیس‌بوک، کمپانی اصلی اینستاگرام، برای شما انجام می‌دهد. اگر پیج اینستاگرام شما در حالت Business باشد، دکمه آبی‌رنگ Promote را در پایین هر تصویر می‌بینید. این دسترسی ساده و اولیه‌ای است که به‌وسیله آن می‌توانید محتوا را در بین کاربران اینستاگرام پخش کنید.

 • فیس‌بوک اجازه می‌دهد که کمپین تبلیغاتی خود را برای جامعه هدف دلخواه و با انتخاب تارگت دقیق تنظیم و مدیریت کنید. بدین معنی که آن دسته از کاربران اینستاگرام که تابه‌حال شما را ندیده‌اند، تبلیغ شما را در صفحه Home یا در میان استوری‌های دیگر می‌بینند.
 • در تبلیغات اینستاگرام می‌توانید لینک دلخواه خود را در تبلیغ قرار دهید. بنابراین امکان بازدید از سایت، خرید محصولات، دانلود اپلیکیشن، ثبت‌نام، مراجعه به کانال تلگرام و… به‌راحتی برای کاربران فراهم می‌شود.

مشاوره در واتس آپ
تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

آیا تبلیغات در اینستاگرام مناسب کسب‌‌و‌کار شماست ؟

برای تبلیغات در اینستاگرام میتوانید اهداف متناسب با کسب و کارتان را انتخاب کنید و به ازای کلیک ، تماس ، مشاهده یا بازدید یا تعامل هزینه پرداخت کنید .

هدف : آگاهی و برندسازی

اگر میخواهید افراد بیشتری با کسب و کار، محصول ، یا خدمات شما آشنا شوند

این نوع Objective برای کسب و کارهای داخل ایران یا کسب و کارهای محلی بیشترین نتیجه را دارد ، تصاویر و ویدئوهای معرفی محصول و خدماتتان را به مخاطبان نمایش میدهیم و شما به ازای هر هزار نمایش ویدئو،یا بنر به بازار هدفتان هزینه پرداخت میکنید. از این نوع کمپین چه نتیجه ای میگیرید ؟

 • افزایش دسترسی پذیری (Reach)

 • افزایش دسترسی پذیری و رسیدن به کسب و کارتان (Frequency & Reach)
 • اطلاع رسانی برند و خدمات
 • اطلاع رسانی محلی

هدف: افزایش کلیک

اگر میخواهید با تبلیغات در اینستاگرام فروش محصولات, دانلود و کاربری اپلیکیشن موبایل و حتی آمار بازدیدکنندگان از فروشگاه خود را افزایش دهید

کمپین تبلیغاتی شما میتواند نتیجه محور باشد به این معنی که براساس نتیجه هدف دلخواه شما و یا تبدیل هر کلیک به مشتری ، هزینه از حسابتان کسر شود شما  چه نتیجه بدست می آورید ؟

 • افزایش بازدید وب سایت

 • نصب اپلیکیشن موبایل
 • افزایش فروش محصول
 • افزایش تماس تلفنی

هدف: افزایش توجه و تعامل با مخاطبین

مشتریان بالقوه را تشویق کنید تا درباره محصولات و خدمات شما اطلاعات بیشتری کسب کنند.

شما می‌توانید از طریق تبلیغات اسپانسر اینستاگرام، با جامعه هدف ارتباط ایجاد کنید و با ارائه محتواهای جذاب تصویری (عکس و ویدئو) و جلب مشارکت (لایک و کامنت) با کاربرانتان ارتباط برقرار کنیدو به ازای تعامل با مخاطبانتان هزینه پرداخت کنید از این نوع کمپین چه نتیجه ای بدست می آورید؟

 • افزایش لایک و کامنت هدفمند

 • افزایش بازدید ویدئو
 • افزایش فالور هدفمند
 • افزایش بازدید پروفایل

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام کجا دیده می‌شود؟

تبلیغات در استوری (Stories Ads)

هر کمپین اسپانسر اینستاگرام بنا به انتخاب کارفرما در استوری یا صفحه home نشان داده می‌شود. بدین معنی که جامعه هدف، تبلیغ شما را در میان استوریهای سایر فالویینگهای خود مشاهده میکنند ، استوری از جذاب ترین و کاربردی ترین روش تبلیغ در اینستاگرام است ، تبلیغات در استوری به بهینه سازی پست های صفحه نخست (feed) کمک میکند.
روزانه بیش از 500 میلیون حساب کاربری از استوری ها دیدن می‌کنند. جای تبلیغات کسب‌وکار شما در استوری های جذاب اینستاگرام خالی است!

سفارش تبلیغ در اینستاگرام
تبلیغات استوری اینستاگرام
تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام تصویری (Photo Ads)

کاربران خود را با یک تابلوی خلاق، تمیز و ساده تحت تاثیر قرار دهید.
تصاویر میتوانند در دو فرمت مربع و مستطیل نمایش داده شوند.

سفارش تبلیغ در اینستاگرام

تبلیغات ویدئویی (Video Ads)

حرکت و صدا را چاشنی جذابیت تصاویر خود کنید و با کیفیتی محسور کننده در اینستاگرام بدرخشید. اکنون می توانید ویدئو ها را تا 60 ثانیه در قالب افقی یا مربع به اشتراک بگذارید.

سفارش تبلیغ در اینستاگرام
InstaVideoMobileAds تبلیغات ویدئویی اینستاگرا
instagram Carousel Ads تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات چرخشی (Carousel Ads)

در قالب یک پست چنداسلایدی می‌توانید جزئیات بسیار بیشتری از محصول یا خدمات خود برای تبلیغات‌ اینستاگرام نشان دهید.

با تبلیغات‌ چرخشی اینستاگرام ، بیش از پیش نگاه مخاطبان را درگیر کنید!

سفارش تبلیغ در اینستاگرام

تبلیغات ترکیبی (Collection Ads)

شما میتوانید با استفاده از ترکیب ها از نظر بصری الهام بخش باشید و به مخاطبانتان در جستجو کردن، یافتن و خرید محصولات کمک کنید. یک داستان منسجم درباره یک محصول یا یک سبک زندگی را با استفاده از تصاویر, ویدیو و یا هر دو روایت کنید.

تبلیغات کالکشن اینستاگرام
تبلیغات-اسپانسری اینستاگرام

تبلیغات در صفحه جستجوی اینستاگرام (Ads in Explore)

صفحه جست‌وجوی اینستاگرام ، از جذاب‌ترین قسمت‌های این نرم‌افزار برای کشف دنیای جدیدی از محتوا است. بنابراین، جایگاهی ناب برای تبلیغ‌ در اینستاگرام است.

تبلیغات‌ اینستاگرام خود را تا صفحه جست‌وجو گسترش دهید و مخاطبان اکتشاف‌گر و کنجکاو را جذب کسب‌وکارتان کنید!

سفارش تبلیغ در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام چگونه انجام میشود ؟

بسیاری از کسب و کارهایی که سراغ ما می آیند از نتیجه تبلیغات اینستاگرام و هزینه های بالایی که به ایشان تحمیل شده ناراضی هستند

اما چرا ؟

برای ایجاد کمپین تبلیغاتی در فیس بوک و اینستاگرام نیاز است که شما در مورد مفاهیم تبلیغات آنلاین،بنر و ویدئو نتیجه محور ، دسته بندی مخاطبین ، نیاز مخاطبین و نحوه عملکرد پلتفرم فیس بوک آگاهی داشته باشید ، ما با گذراندن دوره های مربوط به تبلیغات ، خلاقیت و مدیریت کمپین در آکادمی فیس بوک یاد گرفته ایم تا بتوانیم کمپین های تبلیغاتی نتیجه محور ایجاد کنیم ، گزارشات و نمودار ها را تحلیل کنیم و کمپین را به نحوی بهینه کنیم تا کمترین هزینه  را پرداخت کنید ، یک کمپین تبلیغاتی ناموفق با هزینه کلیک 35$ بابت اقدام بی نتیجه را ترجیح میدهید یا کمپین تبلیغاتی بهینه ، هزینه کلیک 3$ بابت خرید از سایت شما یا تماس با شما و دریافت نتیجه از تبلیغاتتان ؟

به یاد داشته باشید مهمترین نکته برای دریافت عملکرد بهتر از تبلیغات در اینستاگرام خلاقیت است ، و ما برای ایجاد کمپین های هدفمند و خلاقانه مهارت کامل داریم

ما نمیگذاریم حتی یک سنت از بودجه شما هدر برود ، بازار هدف نمایش را به دقت انتخاب میکنیم و همزمان کمپین ریتارگتینگ را برای نمایش تبلیغ فعال میکنیم

ما برای موفقیت کمپین پروموشن اینستاگرام چه کاری انجام میدهیم؟

 • ایجاد اکانت ،مدیریت و بهینه سازی اکانت فیس بوک بیزینس
 • ارائه مشاوره و استراتژی تبلیغات اینستاگرام و تعیین Objective باتوجه به نوع کسب و کار
 • طراحی بنر و ویدئوهای خلاقانه و نتیجه محور متناسب با اهداف شما
 • طراحی صفحه فرود و لندینگ پیج متناسب با اهداف شما
 • ایجاد دسته بندی مخاطبین و بازار هدف کمپین
 • کپی رایتینگ و تبلیغ نویسی و ایجاد دکمه های اقدام به عمل متناسب با اهداف کمپین
 • ایجاد کمپین اصولی و بهینه شده و خلاقانه

 • راه اندازی و ستاپ کانورژن ترکینگ کمپین و ایجاد کمپین ریتارگتینگ

 • پرداخت صورتحساب تبلیغات توسط حساب های بانکی وریفای شده در انگلیس،استرالیا،ترکیه
 • مدیریت و آنالیز و بهینه سازی روزانه کمپین
 • ارائه گزارش از میزان کلیک ، نمایش و نرخ تبدیل کمپین
 • ارائه گزارش مالی ماهانه و راهکار برای پیشرفت کمپین

سوالات متداول

در حقیقت این نوع تبلیغات از سمت فیسبوک، کمپانی اصلی اینستاگرام انجام میگیرد. اگر پیج اینستاگرام شما در حالت Business باشد، دکمه آبی‌رنگ Promote را در پایین هر پست می‌بینید. این همان حالتی است که به‌وسیله آن می‌توان محتوا را در بین کاربران اینستاگرام پخش کرد.
پست‌های پروموت شده نه تنها مابین پست‌های کاربر و مابین استوری‌ها دیده می‌شود، بلکه در قسمت اکسپلور Explore هم نمایش داده می‌شود.

بله، با وجود تحریم کشورمان و عدم امکان انتخاب ایران به عنوان لوکیشن انتخابی، خوشبختانه کارشناسان ما از طریق دیتابیس اختصاصی و انتخاب دقیق مخاطبان ایرانی هدف و تعیین تارگت مناسب برای هر کمپین مشکل کسب و کارهای ایرانی را حل کرده ایم

با وجود این که هزینه این نوع تبلیغ بسته به نوع کمپین انتخابی دارد، اما به زبان ساده می‌توان گفت: به ازای هر ۱۰۰۰ بار نمایش تبلیغ، ۱۰ الی ۳۰ سنت هزینه می‌شود.
تبلیغ‌ اسپانسر اینستاگرام‌ برای تمام مشاغل و کسب‌وکارها و همه افرادی که قصد فروش محصولات یا خدمات خود را دارند و همچنین برای برندینگ و نیز دیده‌شدن خدماتشان کاربردی و مفید خواهد بود. اما اگر میخواهید از تبلیغات اسپانسری اینستاگرام نتیجه بگیرید حتما از خدمات مشاوره رایگان تیم کپی رایتینگ ما استفاده کنید

با استفاده از گزینه های دقیق هدف گذاری , تبلیغات شما را دقیقا به مخاطب مورد نظرتان نمایش میدهیم

 • میتوانید افراد را بر اساس مکان جغرافیایی که در آن قرار گرفتند (کشور،شهر،محله،کدپستی) یا بیشتر در آن حضور دارند هدف گذاری کنید
 • میتوانید مخاطبان خود را بر اساس اطلاعاتی از جمله سن ، جنسیت و زبان گوشی طبقه بندی کنید تا بهترین نتیجه را از کمپین تان بگیرید.
 • اینستاگرام این امکان را به ما میدهد که بازار هدف نمایش تبلیغ را براساس علاقه مندی های مخاطبین ، آگهی هایی که روی آن کلیک میکنند و اکانت هایی که دنبال میکنند تنظیم کنیم .
 • میتوانیم تبلیغات شما را برای مشتریانی که آدرس ایمیل یا شماره همراه آنها را دارید ، منتشر کنیم ، یا مخاطبین جدیدی پیدا کنیم که رفتار و علاقه مندی هایی مشابه فالور های موجود شما داشته باشند.
مهم‌ترین ویژگی این نوع تبلیغ این است که مخاطبان خود را، خودتان انتخاب می‌کنید. بر اساس فاکتورهایی مثل منطقه جغرافیایی، سن و جنسیت، علاقه‌مندی، ویژگی‌های رفتاری و …
حتی میتوانید لیست ایمیل و تلفن مخاطبین خود را به ما بدهید تا تبلیغات شما فقط به آنها نمایش داده شود

نحوه سفارش تبلیغات اینستاگرام