تبلیغات در اینستاگرام یک تبلیغ هوشمندانه استنمایش پست های شما به صورت کاملا هدفمند ، بازار خود را در اینستاگرام بسازید !تبلیغات در اینستاگرام با تضمین موفقیت و دریافت نتیجه

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام چیست ؟

 • تبلیغات اسپانسر اینستاگرام نوعی از تبلیغات در اینستاگرام است که فیس‌بوک، کمپانی اصلی اینستاگرام، برای شما انجام می‌دهد. اگر پیج اینستاگرام شما در حالت Business باشد، دکمه آبی‌رنگ Promote را در پایین هر تصویر می‌بینید. این دسترسی ساده و اولیه‌ای است که به‌وسیله آن می‌توانید محتوا را در بین کاربران اینستاگرام پخش کنید.

 • فیس‌بوک اجازه می‌دهد که کمپین تبلیغاتی خود را برای جامعه هدف دلخواه و با انتخاب تارگت دقیق تنظیم و مدیریت کنید. بدین معنی که آن دسته از کاربران اینستاگرام که تابه‌حال شما را ندیده‌اند، تبلیغ شما را در صفحه Home یا در میان استوری‌های دیگر می‌بینند.
 • در تبلیغات اینستاگرام می‌توانید لینک دلخواه خود را در تبلیغ قرار دهید. بنابراین امکان بازدید از سایت، خرید محصولات، دانلود اپلیکیشن، ثبت‌نام، مراجعه به کانال تلگرام و… به‌راحتی برای کاربران فراهم می‌شود.

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام کجا دیده می‌شود؟

تبلیغات در استوری (Stories Ads)

هر کمپین اسپانسر اینستاگرام بنا به انتخاب کارفرما در استوری یا صفحه home نشان داده می‌شود. بدین معنی که جامعه هدف، تبلیغ شما را در میان پست‌های دوستان و سایر کسانی که فالو کرده‌اند، نشان می‌دهد و اگر گزینه نمایش در استوری را انتخاب کرده باشید، کاربران تبلیغ شما را در بین استوری‌های سایر فالوینگ‌های خود می‌بینند.
تبلیغات در استوری به بهینه سازی پست های صفحه نخست (feed) کمک میکند.
روزانه بیش از 500 میلیون حساب کاربری از استوری ها دیدن می‌کنند. حتما نمیخواهید این فرصت را از دست دهید !

تبلیغات استوری اینستاگرام
تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام تصویری (Photo Ads)

کاربران خود را با یک تابلوی خلاق، تمیز و ساده تحت تاثیر قرار دهید.
تصاویر میتوانند در دو فرمت مربع و مستطیل نمایش داده شوند.

تبلیغات ویدئویی (Video Ads)

حرکت و صدا را چاشنی جذابیت تصاویر خود کنید و با کیفیتی محسور کننده در اینستاگرام بدرخشید. اکنون می توانید ویدئو ها را تا 60 ثانیه در قالب افقی یا مربع به اشتراک بگذارید.

InstaVideoMobileAds تبلیغات ویدئویی اینستاگرا
instagram Carousel Ads تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات چرخشی (Carousel Ads)

در یک تبلیغ واحد تصاویر بیشتری نمایش دهید. با تبلیغات چرخشی اینستاگرام، کاربران سطح اطلاعات خود را ارتقاع می دهند و میتوانند تصاویر و ویدئو های بیشتری را از شما ببینند.

تبلیغات ترکیبی (Collection Ads)

شما میتوانید با استفاده از ترکیب ها از نظر بصری الهام بخش باشید و به مخاطبانتان در جستجو کردن، یافتن و خرید محصولات کمک کنید. یک داستان منسجم درباره یک محصول یا یک سبک زندگی را با استفاده از تصاویر, ویدیو و یا هر دو روایت کنید.

تبلیغات کالکشن اینستاگرام
تبلیغات-اسپانسر-اینستاگرام

تبلیغات در صفحه جستجوی اینستاگرام (Ads in Explore)

تبلیغات اینستاگرام خود را تا صفحه جستجو، گسترش دهید. به آن مخاطبانی که به دنبال دنیایی فراتر از حساب هایی که دنبال می کنند، افرادی که دارای ذهنیت اکتشاف هستند، دسترسی پیدا کنید.

تبلیغات در اینستاگرام چگونه انجام میشود ؟

اگر صفحه اینستاگرام شما در حالت بیزنس باشد، احتمالاً دکمه آبی‌رنگ promote پایین هر پست را می‌بینید. با کلیک روی این دکمه باید مراحل ایجاد کمپین اسپانسر اینستاگرام را طی کنید. اما مشکل اصلی کاربران ایرانی، نداشتن این امکان در اینستاگرام به دلیل تحریم است. به دلیل اینکه امکان انتخاب گروه هدف ایرانی، واریز هزینه و استفاده از داشبورد فیس‌بوک در ایران وجود ندارد، بسیاری از کسب‌وکارها در استفاده از اسپانسر اینستاگرام ناتوان شده‌اند. ما برای رفع این مسئله با انتخاب دقیق مخاطبان ایرانی هدف و تعیین تارگت مناسب برای هر کمپین، خدمات مشاوره، اجرا، مدیریت و تحلیل و ارزیابی کمپین‌های تبلیغاتی اسپانسر اینستاگرام را ارائه می‌دهیم.

تبلیغات هدفمند در اینستاگرام

مخاطبان خود را, خودتان انتخاب کنید.

با استفاده از گزینه های دقیق هدف گذاری ما, تبلیغات خود را دقیقا به مخاطب مورد نظرتان برسانید

آیا تبلیغات در اینستاگرام مناسب کسب‌‌و‌کار شماست ؟

آگاهی و برندسازی

آگاهی از شغل ، محصول ، برنامه یا خدمات خود را ارتقا دهید.

شما می‌توانید تصاویر منحصر‌به‌فردی از برند خود به مخاطبان عرضه کنید و در آن فرهنگ و محصولات شرکت خود را به نمایش بگذارید.

 • دسترسی (Reach)

 • دسترسی و تکرار دسترسی (Frequency & Reach)
 • اطلاع رسانی برند
 • اطلاع رسانی محلی

توجه و تعامل با مخاطبین

مشتریان بالقوه را تشویق کنید تا درباره محصولات و خدمات شما اطلاعات بیشتری کسب کنند.

شما می‌توانید از طریق تبلیغات اسپانسر اینستاگرام، با جامعه هدف ارتباط ایجاد کنید و با ارائه محتواهای جذاب تصویری (عکس و ویدئو) و جلب مشارکت (لایک و کامنت) با کاربران ارتباط برقرار کنید.

 • افزایش لایک و کامنت هدفمند

 • افزایش بازدید ویدئو
 • افزایش فالور هدفمند
 • افزایش بازدید پروفایل

پرداخت به ازای نتیجه

فروش محصولات, دانلود و کاربری اپلیکیشن موبایل و حتی آمار بازدیدکنندگان از فروشگاه خود را افزایش دهید
کمپین تبلیغاتی شما میتواند نتیجه محور باشد به این معنی که براساس نتیجه هدف دلخواه شما و یا تبدیل هر کلیک به مشتری ، هزینه از حسابتان کسر شود و برای کسب نتیجه بهتر بودجه را افزایش دهید

 • افزایش بازدید وب سایت

 • نصب اپلیکیشن موبایل
 • افزایش فروش محصول
 • افزایش تماس تلفنی

نحوه سفارش تبلیغات اینستاگرام

اگر می‌خواهید بدانید ما چگونه در ایران تبلیغ اینستاگرام می‌سازیم، یا هزینه‌های تبلیغات اینستاگرام چگونه محاسبه می‌شود، وارد این صفحه شوید