تبلیغات CPL چیست ؟

تبلیغات CPL (پرداخت به ازای لید یا سرنخ فروش) به معنی نمایش گسترده تبلیغات به بازار هدف و پرداخت هزینه به ازای سرنخ فروش میباشد .
در این روش در صورتی که مشتریان بالقوه و مخاطبین شما ،یک فرم خبرنامه،اطلاعات تماس یا درخواست مشاوره را تکمیل کنند به ازای اطلاعات دریافت شده مانند شماره تماس یا ادرس ایمیل یا سرنخ فروش ، با توجه به بودجه مورد نظر ، هزینه پرداخت خواهید کرد.

چرا از روش تبلیغات پرداخت هزینه به ازای سرنخ فروش Cost Per Lead باید استفاده کنید؟

به صورت عادی زمانی که تبلیغات انجام میدهید ، ممکن است بخشی از سرمایه گذاری تبلیغات شما صرف تلیغات بی نتیجه شود ، اما با تبلیغات CPL شما تنها به ازای نتیجه هزینه خواهید کرد و باتوجه به بودجه ای که بابت هر لید در نظر میگیرید برای محصولات و خدمات خود ارزش گذاری میکنید .

ما تبلیغات شما را درفضای دیجیتال توزیع نموده و مردم را به ثبت نام برای خدمت یا محصول شما دعوت می کنیم. علاقه مندان به خدمات شما ثبت نام نموده و شما مشخصات تماس آنها را مشاهده می نمایید. سپس بابت هر نفر مشتری احتمالی جذب شده هزینه پرداخت می نماید.

تبلیغات CPL پرداخت به ازاء هر مشتری احتمالی جذب شده و لید فروش

ما از علایق و خصوصیات کاربران شبکه های اجتماعی و فضای مجازی مطلع هستیم ، پس با توجه به محصول و خدماتی که ارائه میدهید ، تبلیغات شما با توجه به بازار هدفتان و مخاطبینتان در شبکه های گوگل ادز و شبکه نمایش گوگل ، فیس بوک ادز و شبکه همکاران فیس بوک ، توئیتر ادز ، لینکدین ادز ، پیام رسان ها،سرویس های پوش … منتشر میکنیم و توانایی داریم برای هر کسب و کاری لید فروش جمع آوری کنیم .

چگونه تبلیغات CPL انجام میدهیم ؟

به روش های مختلف در مسیر مخاطبین شما قرار میگیریم و تبلیغات کسب و کار شما را نمایش میدهیم و مشتریان احتمالی شما را به وارد نمودن اطلاعات تماس و ایمیل ،ترغیب می کنیم. سپس این اطلاعات را برای پیگیری تیم بازاریابی در اختیار شما قرار میدهیم ، در تمام این پـروســه شما فقط بابــت مشتــریــان احتمالی جذب شده هزینه پرداخت می نمایید و هیچگونه هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد.

Advertising Lead Per Cost

تبلیغات نتیجه محور

تبلیغات CPL چه نتیجه ای برای کسب و کارتان دارد ؟

بعد از مشخص شدن هزینه جذب هر مشتری احتمالی، بودجه مورد نظرتان را انتخاب کنید

شما سرویس آنالیزور را به ما معرفی میکنید و یک بودجه تست برای پروژه در نظر میگیرید ، ما در بازه یک تا ده روزه تست کار شما را انجام میدهیم و قیمت حدودی جذب هر مشتری بالقوه برای کمپین شما مشخص خواهد شد ، بعد از آن کافیست با توجه به تعداد لید و مشتریان مورد نیازتان مبلغی را به عنوان بودجه کمپین تعریف کنید.
شما مشتری ها و هدف هایتان را کنترل می کنید، ما تبلیغات CPL شما را منتشر می کنیم و گزارش های دقیق روزانه و هفتگی به شما ارئه می دهیم.